Charakterį parodžiusi „Maccabi“ išlipo iš bedugnės, bet nusileido naujoko vedamai „AX Armani“ (2)

Spalio 12 d., 23:31
S.Wilbekinas žaidė blankiai (Euroleague.net)

Eurolygos reguliariojo sezono trečiajame ture Tel Avivo „Maccabi“ (1/2) svečiuose 72:83 (15:26, 15:26, 19:11, 23:20) nusileido Milano „AX Armani“ (3/0), kuri pratęsė sezono startą be pralaimėjimų.

Rungtynių nugalėtojas ėmė aiškėti jau pirmajame kėlinyje, kai „Maccabi“ puolimo gijos buvo visiškai suardytos šeimininkų, o pastarieji, sužaidus 8 minutes, pabėgo 22:9.

Atsigavimo ženklų Tel Avivo krepšininkai nerodė ir antrajame kėlinyje. Sužaidus apie šešias minutes, Malcolmas Delaney didino „AX Armani“ atotrūkį iki 20 taškų (47:27).

Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ žadino du tritaškius paeiliui įsmeigęs Scottie Wilbekinas (47:60). Vis tik „AX Armani“ netruko susigrąžinti iniciatyvą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, po keturių paeiliui Konstantino Mitoglou taškų, pirmavo 67:49.

Lemiamam šturmui „Maccabi“ pakilo, kai du tritaškius įdūrė Derrickas Williamsas, 5 taškus paeiliui surinko Keenanas Evansas, o netaiklų pastarojo metimą pataisė Jalenas Reynoldsas – skirtumas aptirpo iki vienženklio skaičiaus (70:79).

Vis tik pakovoti dėl pergalės rimčiau „Maccabi“ laiko nebeužteko ir „AX Armani“ iškovojo pergalę 83:72.

„AX Armani“ gretose puikiai žaidė Eurolygos debiutantas Devonas Hallas, kuris per 31 minutę įmetė 17 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles, dukart suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„AX Armani“: Devonas Hallas 17, Konstantinas Mitoglou 16 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 10, Shavonas Shieldsas ir Sergio Rodriguezas (1/6 trit., 6 rez. perd.) po 9.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 19 (4/5 trit.), Jamesas Nunnally 16 (1/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 13 (5 atk. kam.), Mathias Lessortas 10, Scottie Wilbekinas 8 (0/4 dvit., 2/7 trit.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>