„Bulls“ paskendo čempionų tritaškių lietuje

Gruodžio 3 d., 09:07
J.Poole'as pažėrė tolimų metimų (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai susigrąžino teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą.

San Fransisko „Golden State Warriors“ (12/11) namie 119:111 (35:33, 28:19, 33:30, 23:29) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (9/13) klubą.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas 18 taškų (100:82), tačiau svečiai sugebėjo grąžinti intrigą – 109:110. Šeimininkai į tai atsakė Draymondo Greeno tritaškiu, apsigynus baudų metimus realizavo Klay’us Thompsonas, o „bulius“ visiškai demoralizavo D.Greeno blokas Zachui LaVine’ui.

Šešis paskutiniuosius „Warriors“ taškus pelnęs K.Thompsonas iš viso per 37 minutes pelnė 26 taškus (6/8 dvitaškių, 3/13 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Komandos rėmėsi skirtinga žaidimo filosofija – „Warriors“ išleido net 50 tritaškių (pataikė 20, 40 procentų taiklumas), „Bulls“ daug aktyviau veržėsi link baudos aikštelės (34/66 dvitaškių).

Prie tritaškių lietaus itin prisidėjo nuo suolo efektyviai pakilęs Jordanas Poole’as – 23 minutės, 30 taškų (4/5 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovotas ir perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos bei pražanga.

„Bulls“ šį sezoną prastai atrodo tolimose išvykose. Svečiuose pas Vakarų konferencijos komandas Čikagos ekipa laimėjo tik vieną iš šešių susitikimų. „Warriors“ teritorijoje jie nėra laimėję nuo 2017-ųjų.

„Bulls“: Nikola Vučevičius 23 (11 atk. kam.), Zachas LaVine'as 21 (7 atk. kam., 3/7 tritaškių), DeMaras DeRozanas 16 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 4/15 dvitaškių), Goranas Dragičius 14 (5 rez. perd.), Javonte Greenas 13.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 30 (7/13 tritaškių), Klay'us Thompsonas 26 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3/13 tritaškių), Stephenas Curry 19 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos, 6/16 metimų), Draymondas Greenas 13 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Andrew Wigginsas 12.

„Ilgoji pertrauka“: pamaina Brazdeikiui, Čanako pirkiniai, spaudimas teisėjams, Maksvyčio žaidimo schemos, apmaudas dėl Maco, tylios žalgiriečių svajonės ir kas turėtų likti „Žalgiryje“, o kas – išvykti