:
37
Atsinaujins po sek
Vilniaus „Rytas“

Blankios L.Dončičiaus ir klaikios T.Hardaway'aus rungtynės lėmė skaudžią nesėkmę Tampoje (3)

Sausio 19 d., 07:52
L.Dončičius nebuvo toks ryškus kaip įprastai (Scanpix nuotr.)

Skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Dalaso „Mavericks“ (6/7) ekipa, Tampoje 93:116 (18:22, 29:25, 25:34, 21:35) nusileidusi Toronto „Raptors“ (5/8) klubui.

Po lygios pirmosios rungtynės pusės (47:47) apsukas pirmoji padidino Toronto ekipa. „Raptors“ trečiajame kėlinyje spurtavo 16:2, po Normano Powello tritaškio atitrūko 75:61 ir vėliau atgal nebesižvalgė.

Išskirtiniu pasirodymu šiame susitikime pasigirti negali Luka Dončičius, per 35 minutes sukrapštęs 15 taškų (4/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklydo.

„Mavericks“ šiame mače vos 25 procentų taiklumu atakavo iš toli, o prie to labiausiai prisidėjo klaikų mačą sužaidęs Timas Hardaway‘us. Gynėjas per 27 minutes prametė viską (0/6 dvitaškių, 0/6 tritaškių) ir liko be taškų.

„Raptors“ vietą starto penkete ir toliau patiki Aronui Baynesui, nors nuviliantis australas ir šį kartą aikštėje išbuvo trumpai, likdamas be taškų per 11 žaidimo minučių.

Pagrindiniu ekipos ginklu tapo Kyle‘as Lowry, per 35 minutes pelnęs 23 taškus (6/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, 4 sykius suklydęs ir 2 kartus prasižengęs.

Dalaso ekipa dėl COVID-19 protokolo ir toliau negali remtis svarbiais rotacijos žaidėjais – Joshu Richardsonu, Maximilianu Kleberu, Dorianu Finney-Smithu bei Dwightu Powellu, kuriuos į aikštę grįžęs Kristapas Porzingis kompensuoja tik iš dalies.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 23 (9 atk. kam.), Trey‘us Burke 17 (2/6 tritaškių), Luka Dončičius (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Jamesas Johnsonas (6 atk. kam.) po 15, Jalenas Brunsonas 13, ... , Timas Hardaway‘us 0 (0/6 dvitaškių, 0/6 tritaškių).

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Boucheras 21 (10 atk. kam.), Pascalis Siakamas 19 (5 rez. perd., 0/4 tritaškių), Normanas Powellas 17, O.G.Anunoby 13 (11 atk. kam.).

Bružo ir Pulkovskio podkastas: koks yra naujasis „Žalgirio“ strategas? Spausk ir žiūrėk >>