Belgrado ekipa neturėjo ginklų prieš dominavusią „Anadolu Efes“ (3)

Sausio 26 d., 19:35
Sh.Larkinas pelnė 23 taškus

Eurolygoje vėl į pergalių kelią grįžo Stambulo „Anadolu Efes“ (12/10) komanda, kuri namuose 86:72 (29:13, 27:22, 19:17, 11:20) nepasigalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/15) klubą.

Belgrado ekipai tai trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Stambulo komanda visiškai neturėjo vargo šiame mače. Dominuoti ji ėmė nuo pradžių (20:8), o po pertraukos visiškai triuškino varžovus – 68:47. Tokiu užtikrinu pranašumu „Anadolu Efes“ žengė iki pat pabaigos, mačą laimėjusi 86:72.

Stambulo ekipoje ryškiausias buvo Shane’as Larkinas, kuriam užteko 23 minučių, kad pelnytų 23 taškus (3/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.).

Džananui Musai diena buvo juodoka: klubo naujokas per 5 minutes prametė tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 2 – prasižengė, surinkdamas -3 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 23, Vasilije Micičius 13 (3/5 trit.), Sertačas Šanli 12, Rodrigue’as Beaubois 11 (3/5 trit.), Krunoslavas Simonas 10 (6 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas ir Ognjenas Kuzmičius – po 12, Duopas Reathas 10 (6 atk. kam.), Langstonas Hallas 9, Jordanas Loydas ir Marko Jagodičius-Kuridža – po 7.