Be S.Curry kaip be rankų – J.Collinso karjeros rungtynės nepaliko šansų „Warriors“

Kovo 27 d., 09:00
J.Collinsas pridarė problemų šeimininkams (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) išvykos mače raumenis parodė Atlantos „Hawks“ (23/22), nugalėdami San Fransisko „Golden State Warriors“ (22/24) – 124:108 (33:26, 37:26, 30:32, 24:24).

„Vanagai“ savo pranašumą įrodė dar iki ilgosios pertraukos, kai pabėgo į priekį 70:52. Vėliau skirtumas buvo pasiekęs 24 taškus, o „Warriors“ realiai į pergalę nesikėsino.

Karjeros rungtynes sužaidė „Hawks“ puolėjas Johnas Collinsas, per 34 minutes pelnęs 38 taškus (10/14 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį bei 3 sykius prasižengęs.

„Didelis palengvėjimas, kad galiu ir toliau būti čia bei užbaigti metus su šiais vaikinais. Norime surengti geriausių įmanomą sezono pabaigą ir finišuoti galingai“, – teigė į mainų gandus dažnai įtrauktas, bet Atlantoje likęs aukštaūgis.

Dėl uodegikaulio traumos rungtyniauti ir toliau negali Stephenas Curry, o „Warriors“ be jo pralaimėjo jau ketvirtą kartą paeiliui. Maža to, nesėkmės renkamos vidutiniu 14 taškų skirtumu.

Atlantos klubas „Warriors“ teritorijoje nebuvo laimėjęs nuo 2011-ųjų.

„Vanagai“ dar neparodė visos savo jėgos – į rikiuotę netrukus turėtų sugrįžti reabilitaciją po kelio traumos tęsiantis De‘Andre Hunteris ir mainais gautas bei komandoje jau anksčiau žaidęs Lou Williamsas. Kriso Dunno ir Camerono Reddisho reikės palaukti ilgiau.

„Hawks“: Johnas Collinsas 38 (12 atk. kam., 4/5 tritaškių), Trae Youngas 21 (15 rez. perd., 1/6 tritaškių), Clintas Capela 18 (15 atk. kam., 8/10 dvitaškių), Danilo Gallinari 12, Bogdanas Bogdanovičius 11 (5 rez. perd.), Solomonas Hillas 8.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 29 (7 atk. kam., 4/7 tritaškių), Jamesas Wisemanas 18 (5 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 15 (3/6 tritaškių, 4 rez. perd.), Kelly Oubre 14 (6 atk. kam., 1/5 tritaškių), Nico Mannionas 10 (5 rez. perd.).