Be J.Valančiūno ir J.Moranto likę „Grizzlies“ vis tiek parklupdė pajėgesnį varžovą (3) visi rezultatai

Gruodžio 2 d., 07:00
D.Brooksas puikiai pakeitė iškritusius lyderius (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Memfio „Grizzlies“ (6/13) ekipa, išvykoje 115:107 (25:21, 23:26, 38:32, 29:28) palaužusi Minesotos „Timberwolves“ (10/9) klubą.

Antrojoje mačo pusėje situaciją valdžiusi Memfio ekipa dar likus žaisti pusšeštos minutės pirmavo vos 100:96, tačiau Dillono Brookso dvitaškis su pražanga ir De‘Anthony Meltono tolimas metimas svečių pozicijas gerokai sutvirtino – 106:96. Komandos vėliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau pergalės „Grizzlies“ nepaleido.

Memfio klubas laimėjo net ir žaisdamas be dviejų kertinių žaidėjų – apsirgusio Jono Valančiūno ir nugaros skausmus jaučiančio Ja Moranto. Maža to, lietuvį starto penkete pakeitęs Brandonas Clarke‘as po ilgosios pertraukos taip pat nežaidė dėl klubo skausmų.

„Prieš rungtynes pasiunčiau žaidėjams paprastą žinutę. Pasakiau, kad turėsime neįprastų penketų, tačiau turime būti aikštėje ir nenusileisti varžovams. Viskas taip paprasta. Itin didžiuojuosi vaikinais“, – po mačo teikė strategas Tayloras Jenkinsas.

Nors lyderius puikiai pakeitė 26 taškus surinkęs Dillonas Brooksas, didžiausią darbą „Grizzlies“ atliko gynyboje, supančiodami varžovų lyderius. Karlas-Anthony Townsas ir Andrew Wigginsas pririnko taškų, tačiau kartu pataikė vos 2 tritaškius iš 16.

Pirmą kartą savo gimtajame mieste svečio teisėmis žaidė Tyusas Jonesas. Keturis sezonus „Timberwolves“ marškinėlius vilkėjęs įžaidėjas yra kilęs iš Minesotos, todėl jam šis sugrįžimas turėjo būti itin sentimentalus. Komanda pirmajame kėlinyje jį pasveikino trumpu vaizdo reportažu.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 26 (4/5 tritaškių), Graysonas Allenas 13 (5 atk. kam.), Jarenas Jacksonas, Jae‘us Crowderis (10 atk. kam.), Tyusas Jonesas (7 rez. perd.) ir Bruno Caboclo (13 atk. kam.) po 12, Solomonas Hillas 11 (5 atk. kam.), De‘Anthony Meltonas 9 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2/10 metimų).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 21 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 1/10 tritaškių), Andrew Wigginsas 18 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 1/6 tritaškių), Jarrettas Culveris 14 (7 atk. kam.), Robertas Covingtonas ir Jeffas Teague‘as (6 rez. perd.) po 13, Keita Batesas-Diopas 10 (5 atk. kam.).