Be išvaryto I.Kokoškovo rungtyniauti turėjusi „Fenerbahče“ gavo antausį Atėnuose (5)

Spalio 22 d., 22:42
E.Ulanovas Graikiją paliks pralaimėjęs (Euroleague.net)

Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) komanda pildo pergalių sąskaitą Eurolygoje ir namuose 82:68 (22:13, 15:17, 25:26, 20:12) susidorojo su Stambulo „Fenerbahče“ (2/3), kurios gretose yra Edgaras Ulanovas.

Atėnų ekipa rungtynių pradžioje pradėjo veržtis į priekį ir įgavo dviženklę persvarą (33:23), maža to, Stambulo komanda susidūrė su didelėmis bėdomis, kadangi prarado vyriausiąjį trenerį dar net neįpusėjus mačui.

Treneris Igoris Kokoškovas pirmą techninę pražangą gavo praėjus 2 pirmoms antro ketvirčio minutėms, vėliau techninė buvo skirta suoliukui, o dar po poros minučių – vėl vyr. treneriui. „Švilpk prakeiktą pražangą“, – sušuko treneris ir po šios frazės teisėjo buvo išvarytas iš rungtynių.

„Fenerbahče“ buvo surengusi spurtą, prie kurio prisidėjo ir Edgaras Ulanovas, tad priartėjo (40:41), vis tik įsisiautėjo Nemanja Nedovičius, prisidėjo ir Keiferis Sykesas, tad PAO vėl pirmavo 54:45.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ dar gaivino intrigą (59:65), būtent N.Nedovičius buvo esminis žmogus, išlaikęs priekyje savo komandą.

E.Ulanovas per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Šias rungtynes Atėnuose stebėjo ir brolių Antetokounmpo trijulė.

Atėnų komandoje itin žibėjo N.Nedovičius, kurio sąskaitoje – 28 taškai, 7 iš 12 tritaškių ir 28 naudingumo balai. Rezultatyvumu jam neprilygo niekas. Tai, beje, yra jo sezono rungtynės.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 28, Keiferis Sykesas 11 (5 rez. perd.), Zachas Auguste’as 9 (4/4 dvit.), Georgios Papagiannis 8 (7 atk. kam.), Aaronas White’as 7, Howardas Sant-Roosas ir Marcusas Fosteris – po 6.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu 15 (6/7 dvit.), Edgaras Ulanovas, Jarellas Eddie (2/8 trit., -3 n.b.), Janas Vesely ir Melih Mahmutoglu – po 6.