„Bayern“ toliau nestabdo: pranoko „Olympiacos“ ir pergalėmis pasivijo „Žalgirį“ (8) FOTOGALERIJA

Spalio 23 d., 23:21
J.Reynoldsas svariai prisidėjo prie pergalės (Scanpix nuotr.)

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Miuncheno „Bayern“ (4/1) ekipa, kuri namuose 74:68 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15) pranoko Pirėjo „Olympiacos“ (3/2) krepšininkus.

„Bayern“ pirmavo nuo pat dvikovos pradžios, bet pernelyg nutolti nepavyko. Apčiuopiamą pranašumą šeimininkai susikrovė antrojo ketvirčio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 9:1 – 31:22. Vis dėlto „Olympiacos“ atsakė savo spurtu ištirpdė turėtą deficitą – 32:33. Rezultatą išlyginti svečiams pavyko po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms – 41:41. Vis dėlto „Bayern“ geriau baigė ketvirtį – pelnė 8 taškus ir praleido vos 1, todėl prieš lemiamą atkarpą atsiplėšė – 61:53.

Savo sėkmingą atkarpą Vokietijos klubas pratęsė ir ketvirtajame kėlinyje, kai sužaidus pusantros minutės pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 65:55. OLY dar bandė gelbėtis ir vis po truputį mažino atsilikimą, kuris po Charleso Jenkinso baudų metimų ištirpo iki 4 taškų – 68:72. Netrukus Shaquielle‘as Mckissicas tritaškiu galėjo dar labiau priartinti savo ekipą, bet nepataikė, o Wade‘as Baldwinas sumetė baudas (74:68) ir per likusias 34 sek. nugalėtojas abejonių niekam nekėlė.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18 (6/17 metimai), Vladimiras Lučičius 16 (22 naud. bal.), Jalenas Reynoldsas (5 atk. kam.) ir Nihadas Džedovičius (4 kld.) po 10.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 13 (7/9 baudos metimai), Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as Mckissicas 11, Georgios Printezis ir Aleksandras Vezenkovas (5 atk. kam.) po 7.