„Bayern“ po dramatiškos kovos laimėjo Vilerbane (1)

Lapkričio 23 d., 23:07
V.Lučičius surinko 22 naudingumo balus

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Miuncheno „Bayern“ (3/6) ekipa, kuri išvykoje 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21) po įnirtingos kovos palaužė Vilerbano ASVEL (3/6) krepšininkus.

„Bayern“ jau pirmajame kėlinyje ėmė diktuoti savo sąlygas, kai laimėjo atkarpą 10:0 – 15:6. Netrukus skirtumas tapo dviženklis – 22:10. Antrajame ketvirtyje ASVEL bandė artėti (23:32), tačiau 8 taškai iš eilės leido svečiams įgyti rekordinį atotrūkį – 40:23. Vis dėlto per likusį laiką „Bayern“ pasižymėjo vos vienu tiksliu metimu, o šeimininkai sugebėjo beveik perpus sumažinti deficitą – 33:42.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 3,5 minutės „Bayern“ vėl pirmavo 12 taškų (49:37), tačiau Prancūzijos ekipos spurtas 12:0 leido išlyginti rezultatą – 49:49. Situacija nepasikeitė ir sužaidus tris ketvirčius – 53:53.

Kova taškas į tašką toliau prasitęsė ir paskutiniajame kėlinyje. Likus 3 minutes ASVEL buvo įgijusi persvarą, kurios varžovai negali panaikinti per vieną ataką (71:66), tačiau „Bayern“ atsakė 7 taškais iš eilės – 73:71. Retinas Obasohanas pataikė beprotišką tritaškį (74:73), o svečiai sumetė baudas – 75:74. ASVEL ataka baigėsi pražanga puolime ir Vokietijos klubas sustiprinti savo pozicijas, bet Nickas Weileris-Babbas prametė tritaškį. Vis dėlto puolime kamuolį atkovojo Nielsas Giffey ir per likusias 6 sekundes svečiai išsaugojo pergalę savo rankose.

ASVEL: Nando De Colo 15 (3/5 tritaškiai), Jonah Mathewsas 13 (3/6 tritaškiai), Youssoupha Fallas – 11 (6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Andreasas Obstas (4/7 tritaškiai) ir Nickas Weileris-Babbas (5 rez. perd.) po 12, Augustine‘as Rubitas 10 (6 atk. kam., 20 naud. bal.).

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių

Gairės: asvel, bayern