„Bayern“ išvykoje patiesė „Anadolu Efes“ krepšininkus (10) FOTOGALERIJA

Lapkričio 17 d., 21:17
W.Baldwinas vedė komandą į priekį (Euroleague.net)

Toliau puikų žaidimą demonstruojanti Miuncheno „Bayen“ (7/2) ekipa nuskynė dar vieną puikią pergalę – šįkart Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 74:71 (22:23. 20:14, 8:20, 24:14) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (4/4) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje komandos demonstravo rezultatyvų žaidimą ir kova vyko taškas į tašką, o minimaliu skirtumu po pirmųjų 10 žaidimo minučių pirmavo „Anadolu Efes“ – 23:22. Antrajame ketvirtyje „Bayern“ startavo atkarpa 10:0 ir atitrūko – 32:23. Iki pertraukos šeimininkai sumažino deficitą – 37:42.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė bavarai (44:37), bet „Anadolu“ atsakė spurtu 10:0 bei perėmė iniciatyvą – 47:44. Įsibėgėjęs Turkijos klubas po truputį tolo ir sužaidus tris kėlinius turėjo 7 taškų pranašumą – 57:50.

Lemiamą atkarpą taškais vėl pradėjo „Bayern“ (52:57), o Ergino Atamano kariauna surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės – 62:52. „Bayern“ neketino nuleisti rankų ir kilo į lemiamą šturmą, kuris leido sumažinti deficitą iki minimumo – 67:68. Likus pusantros minutės Vokietijos klubas išlygino rezultatą (70:70), o likus minutei ir išsiveržė į priekį – 72:70. Likus 17 sekundžių Shane‘as Larkinas stojo prie baudų metimo linijos ir sau nebūdingai pataikė tik antrąją – 71:72. Netrukus Jalenas Reynoldsas realizavo dar vieną dvitaškį (74:71) ir šeimininkams paliko vos 11 sekundžių, per kurias Vasilije Micičius prametė tritaškį ir jo ekipa patyrė nesėkmę.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 19 (5 atk. kam., 23 naud. bal.), Shane‘as Larkinas 13 (1/7 tritaškiai, 4 atk. kam., 7 rez. perd.), Vasilije Micičius 12 (3/15 metimai), Adrienas Moermanas 9 (9 atk. kam.).

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 15 (11 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 14 (21 naud. bal.), Paulas Zipseris 12 (1/4 tritaškiai, 7 atk. kam.), Nihadas Džedovičius 10 (2/3 tritaškiai).