„Baskonia“ paliko „Zenit“ ekipą turnyrinės lentelės dugne (1)

Lapkričio 22 d., 23:45
T.Shengelia vedė komandą į pergalę (Scanpix nuotr.)

Antrą pergalę šią savaitę Eurolygoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (5/5) klubas, kuris savoje arenoje 70:60 (15:18, 19:10, 18:16, 18:16) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/8) krepšininkus.

Per pirmąsias 15 minučių mačas klostėsi apylygiai ir dar įpusėjus antrajam kėliniui „Zenit“ pirmavo (25:24), bet šeimininkai spurtavo 7:0 ir perėmė iniciatyvą – 31:25. Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms „Baskonia“ pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 38:28. Nors Rusijos klubas priartėjo (42:44), tačiau tada baskai laimėjo atkarpą 8:0 ir susigrąžino iniciatyvą – 52:42. Per paskutinį kėlinį „Zenit“ nesugebėjo sugrąžinti intrigos – priartėjo iki 7 taškų, bet rimčiau pakutenti nervų oponentams nesugebėjo.

Nugalėtojams Tornike Shengelia pelnė 20 taškų (7 atk. kam.), Mattas Janningas – 11 (1/7 tritaškiai), Luca Vildoza – 10 taškų (2/5 tritaškiai, 5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 18 taškų (9/12 dvitaškiai) įmetė Gustavo Ayonas, 11 – Timas Abromaitis (6 atk. kam.), 10 pridėjo Austinas Hollinsas (3/5 tritaškiai).

Gairės: eurolyga, zenit, baskonia