„Baskonia“ kracho prieš „Real“ fone – blankūs lietuviai ir nevaldomos W.Baldwino emocijos (8)

Lapkričio 25 d., 23:25
R.Giedraitis sužaidė nerezultatyvų mačą (Euroleague.net)

Eurolygos dvyliktajame ture Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4/8) namuose 60:88 (14:25, 20:28, 13:18, 13:17) neturėjo vilčių prieš Madrido „Real“ (10/2).

Nugalėtojas abejonių ėmė nebekelti jau labai anksti, kai dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Real“ įgijo dviženklį pranašumą (23:11).

Antrajame kėlinyje „Baskonia“ gretose neigiamai pasižymėjo Wade'as Baldwinas, kuris trinktelėjo ranka varžovų atakų organizatoriui Thomasui Heurteliui, o šis kibo amerikiečiui į atlapus. Abu žaidėjai buvo nubausti nesportinėmis pražangomis.

Svečių persvara tik augo, kol trečiajame ketvirtyje pasiekė 21 tašką (59:38). „Baskonia“ per likusį laiką taip ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

Nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė R.Giedraitis, kuris per 24 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą ir surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 18 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovotu ir perimtu kamuoliais bei 1 naudingumo balu.

„Baskonia“: Simone Fontecchio (7 atk. kam.) ir Stevenas Enochas (5/12 dvit.) po 14, Wade'as Baldwinas 8 (6 atk. kam., 7 kl.), Lamaras Petersas ir Vanja Marinkovičius (2/7 trit.) po 6.

„Real“: Fabienas Causeur 13 (4/5 dvit., 1/4 trit.), Thomasas Heurtelis (9 rez. perd.) ir Walteris Tavaresas (6 atk. kam.) po 12, Rudy Fernandezas 9 (3/4 trit.), Sergio Llullas ir Vincentas Poirier (6 atk. kam.) po 8.