„Barcelona“ užtikrinta pergale tapo Eurolygos lyderiais

Sausio 22 d., 22:00
„Barcelona“ triumfavo Belgrade

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Barselonos „Barcelona“ (15/6), išvykoje 72:60 (21:11, 14:20, 22:14, 15:15) parklupdžiusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/14) ekipą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai galingai pradėjo rungtynes bei vos per penkias minutes įgijo dviženklę persvarą (13:3). Ši vėliau susvyravo, tačiau gera gynyba po ilgosios pertraukos leido įtvirtinti iniciatyvą.

Grėsmingas buvo ir ketvirtojo kėlinio startas, kurį „Barcelona“ atidarė atkarpa 9:0 bei persvarą pavertė triuškinančia (66:45). Tiesa, „Crvena Zvezda“ į tai atsakė savo spurtu (54:66), tačiau labiau priartėti nebesugebėjo.

„Barcelona“ po mėnesio pertraukos galėjo verstis kertiniais aukštaūgiais Nikola Mirotičiumi ir Brandonu Daviesu. Tiesa, buvęs žalgirietis savo pasirodymą apribojo dviem greitomis pražangomis bei visą statistiką susirinko po ilgosios pertraukos.

Po mėnesio pertraukos grįžo ir „Crvena Zvezda“ lyderis Jordanas Loydas, kuris taip pat dar iki ilgosios surinko tris pražangas bei nesuderino taikiklio mesdamas iš toli (0/5).

Ketvirtą pergalę paeiliui pasiekusi „Barcelona“ pakilo į pirmąją vietą turnyro lentelėje, nes turi tarpusavio pranašumą prieš Maskvos CSKA (15/6).

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 11 (3/6 tritaškių), Jordanas Loydas 9 (0/5 tritaškių), Corey Waldenas 8 (2/5 tritaškių).

„Barcelona“: Cory Higginsas 14, Pierre‘as Oriola 12 (7 atk. kam.), Rolandas Šmitas 11, Nickas Calathesas 10 (5 rez. perd.).