„Barcelona Lassa“ krepšininkus nuo visiško pažeminimo išgelbėjo tik įspūdinga atkarpa (2)

Sausio 17 d., 23:06
T.Blackas sužaidė puikų mačą (BNS nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (8/11) klubas, kuris namuose 99:83 (23:20, 34:15, 28:17, 14:31) pranoko Barselonos „Barcelona Lassa“ (11/8) krepšininkus.

Jokios introgs rungtynėse neliko jau įpusėjus mačui, nes antrąjį kėlinį „Maccabi“ laimėjo net 19 taškų (34:15) skirtumu ir pirmavo 57:35. Po didžiosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų bei ėmė triuškinti oponentus – 85:52.

„Barcelona Lassa“ dėl garbės sukovojo ketvirtajame ketvirtyje, kai per pirmąsias 4 minutes pelnė net 20 taškų be atsako ir taip gerokai priartėjo – 72:85. „Maccabi“ stabilizavo padėti savo 7 taškais iš eilės (92:72) ir taip galutinai užgesino net ir mažiausias katalonų viltis.

Nugalėtojams Tarikas Blackas pelnė 16 taškų (6 atk. kam.), Johnny O‘Bryantas (7 atk. kam.) ir Scottie Wilbekinas – po 15, Johnas DiBartolomeo – 14, Alexas Tyusas pridėjo 11 taškų.

Pralaimėjusiems 13 taškų įmetė Pau Ribas, 12 – Pierre‘as Oriola, 11 – Thomasas Heurtelis, po 10 surinko Kevinas Pangosas ir Rolandas Šmitas.