„Back to school“ su M.Gebenu: tikslieji mokslai, nemėgstami namų darbai ir D.Belickaitės užduotys (2)

Gegužės 27 d., 11:56
M.Gebenas pasakojo apie studijų laikus (BNS nuotr.)
M.Gebenas pasakojo apie studijų laikus (BNS nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Pasibaigus 2019–2020-ųjų metų sezonui „Žalgiris TV“ sugrįžta su rubrika #BackToSchool, kurioje Dalia Belickaitė dar prieš karantiną kalbino Martiną Gebeną.

Vilniuje gimęs ir šiame mieste mokyklą lankęs žaidėjas 2014-aisiasi persikėlė už Atlanto ir studijavo bei rungtyniavo „Notre Dame“ universitete.

„Labiausiai nepatikdavo namų darbai. Mokytis gal ir linksma, bet viskas, ką reikėjo daryti namuose, nepatikdavo ir visada tempdavau iki paskutinės akimirkos“, – į praeitį nusikėlė žalgirietis.

Laidos vedėja D.Belickaitė komandos aukštaūgiui buvo paruošusi ir keletą užduočių – pirmąjį sezoną „Žalgirio“ gretose praleidusiam krepšininkui vienoje iš užduočių teko spręsti matematinius uždavinius.

„Kai buvau jaunesnis, nebuvau labai geras mokinys. Visada išlikdavau toks nedrausmingas klasėje, bet mokslo kokybė augo su amžiumi. Patiko gamtos mokslai, matematika. Matematikoje pažymiai nebūdavo žemiau 8“, – mokyklos laikus prisiminė M.Gebenas.

REKLAMA

Taip pat Kauno komandos atstovui teko sužaisti savotiškas šaradas – gavęs gerai žinomą lietuvišką frazę jis turėjo ją pavaizduoti piešdamas. Paskutiniame žaidime M.Gebenui teko pasitikrinti savo geografijos žinias.

Kaip vidurio puolėjui sekėsi sugrįžti į mokyklą ir vykdyti D.Belickaitės paruoštas užduotis, pamatysite naujausiame „Žalgiris TV“ rubrikos #BackToSchool epizode.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti