„AX Armani“ du kėlinius leido pasispardyti svečiams iš Atėnų (1)

Gruodžio 14 d., 23:11
D.Hallas pelnė 19 taškų (Euroleague.net)

Antrojo kėlinio pabaigoje atitrūkti pradėjusi Milano „AX Armani“ (10/5) komanda Eurolygoje pasiekė pergalę namie, kur 75:54 (15:19, 18:10, 24:13, 18:12) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (4/11) klubą.

Visa pirmoji rungtynių dalis buvo labai atkakli ir tik antrojo kėlinio pabaigoje „AX Armani“ įgavo iki tol rekordinę savo persvarą, siekusią 4 taškus – 33:29.

Po didžiosios pertraukos Kyle’as Hinesas pelnė penkis taškus paeiliui (38:29), dar keturis pridėjo Malcolmas Delaney, tritaškį – Devonas Hallas, tuo tarpu „Panathinaikos“ pusę ketvirčio nesurezgė tikslios atakos – 31:45. Tiesa, vėliau po tolimą metimą paleido Kendrickas Perry be Jeremy Evansas (37:45), bet situacijos tai pernelyg nekeitė, nes šeimininkai turėjo atsaką – 57:42.

Liko 10 žaidimo minučių, per kurias „AX Armani“ ramiai kontroliavo situaciją ir nusikalė triuškinamą pergalę.

Atėnų ekipa šiame mače klydo 16 kartų, kai varžovai – 6.

„AX Armani“: Devonas Hallas 19 (3/4 trit.), Kyle’as Hinesas 14, Shavonas Shieldsas, Troy’us Danielsas ir Nicolo Melli – po 9, Malcolmas Delaney 7 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 14 (1/5 trit., 5 kld.), Kendrickas Perry 7, Okaro White’as (6 atk. kam.) ir Leonidas Kaselakis – po 6, Ioannis Papapetrou ir Jeremy Evansas – po 5.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai