Atviras D.Lavrinovičius: iš tų, kurie paliko „Rytą“ per pastaruosius 5 metus, nesu girdėjęs nė vieno gero žodžio (33) pirma „MISsMATCH“ dalis

Sausio 27 d., 10:00
Broliai Lavrinovičiai atviravo apie šį karjeros etapą ir „Rytą“ (nuotr. V.Kuralavičius)
Broliai Lavrinovičiai atviravo apie šį karjeros etapą ir „Rytą“ (nuotr. V.Kuralavičius)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida, kurioje svečiuojasi broliai Lavrinovičiai.

Viena iš pokalbio temų buvo balansavimas tarp krepšinio ir pramogų pasaulio, o taip pat – ilgaamžiškumas, tęsiant karjerą iki 41-erių.

„Vienintelis dalykas – NKL žaisti psichologiškai lengviau. LKL mačams ruošiesi 2 dienas, turi planą, o čia yra lengviau, mažiau analizuoji varžovus, daugiau žiūri savęs, turi vieną treniruotę per dieną.

Tu čia tokio pat lygio žaidėjas kaip visi. Jei čia žaidi, čia tavo profesija, jei čia tavo lygis, tai žaidi. Turi būti realistas, tau 40 metų, ateina palaipsniui laikas, kai ta karjera eina prie pabaigos. Mes žaidžiame gerame klube, turime tikslų, esame reikalingi, o kas yra svarbiausia? Būti reikalingu“, – apie asmeninio ego padėjimą į šalį kalbėjo broliai.

REKLAMA

Kšištofas Lavrinovičius laukia šeimos pagausėjimo, tačiau abu broliai sako, kad žmonų užuominoms baigti karjerą ir skirti visą laiką vaikams lengvai nepasiduoda.

„Tu žinai, kad širdis dar nori. Visas vasaras mes profesionaliai sportuojame, tai mūsų kraujyje, vos kažkas pakviečia pasportuoti, mes už daiktų ir varome. Aišku, jei matytume, kad žmonos nelaimingos, mes būtume metę karjerą“, – sako Kšištofas.

Abu broliai sutartinai vieningai kalbėjo ir apie Vilniaus „Ryto“ klubo likimą, kadangi šį sezoną komandos rezultatai – prasti.

„Man labai gaila „Ryto“ lietuvių. Girdžiūnas man žiauriai patinka kaip žaidėjas, jis daug metų demonstravo gerą žaidimą, bet matai, kaip žmogus išeina savimi nepasitikintis, į jį graudu žiūrėti. Taip pat nesuprasi ir kokia Butkevičiaus rolė. Net nereikia būti dideliu specialistu – pažiūri į akis ir matai jų būseną“, – kalbėjo abu broliai.

Nors „Ryte“ yra žaidęs tik Kšištofas, tačiau Darjušas taip pat yra atviras – daug gerų atsiliepimų apie šį klubą iš buvusių žaidėjų negirdėjo.

REKLAMA

„Per pastaruosius 5 metus negirdėjau iš žaidėjų, kurie išvyksta, puikių žodžių apie „Rytą“, kad sakytų: oi, kaip ten gerai. Skirtingai nei po „Žalgirio“, kur jautiesi kaip NBA, jautiesi gerbiamas, tave nešioja ant rankų. Po „Ryto“ to nepasakysi. Po „Ryto“ ką sutinku, nesu girdėjęs nė vieno gero žodžio“, – sutartinai kalba broliai.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – apie gyvenimą tarp krepšinio ir pramogų pasaulio

04:10 – apie sūnų krepšinio kelią

10:00 – apie pasikeitusį trenerių bendravimą su vaikais

18:00 – apie iki šių laikų skinamus MVP trofėjus

20:50 – apie žaidimą NKL lygyje

23:00 – apie sveikatą, rungtyniaujant iki 41-erių

28:50 – apie šeimos užuominas baigti karjerą

32:00 – apie patirtį Londone

42:00 – apie gailestį „Ryto“ lietuviams

52:00 – apie gero žodžio negirdėjimą apie „Rytą“ iš buvusių klubo žaidėjų

 

Bružo ir Pulkovskio podkastas: laimėk bilietus į Žalgirio mačą. Spausk ir žiūrėk >>


33 komentarai
Naujausi komentarai (33)
Geriausiai ivertinti (33)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys