Aštuoniolikmetės užtikrintai įveikė vengres ir tapo grupės nugalėtojomis (9) paaiškėjo varžovės aštuntfinalyje

Rugpjūčio 8 d., 18:35
Jocytė (FIBA Europe nuotr.)

Europos aštuoniolikmečių pirmenybėse Lietuvos (2/1) merginos pergalingai baigė pirmąjį etapą ir C grupėje 72:56 (22:14, 17:17, 16:8, 17:17) nugalėjo vengres (2/1).

Tai reiškia, kad mūsiškės grupėje lieka pirmos. Aštuntfinalyje lietuvių lauks akistata su ketvirtąja D grupės ekipa, kuria tapo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, patyrusi visus 3 pralaimėjimus.

Lietuvės pirmavo visų rungtynių metu, tačiau lemiamas lūžis vyko po pertraukos. Lietuvės surengė spurtą 12:0 ir taip išsiveržė į priekį – 51:32. Daugiau intrigos Vengrijos bendraamžės nesukūrė.

Prie pergalės 21 tašką pridėjo Rusnė Augustinaitė (2/10 trit., 6 atk. kam.), 17 – Justė Jocytė (9 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld., 5 praž., 27 n.b.), 11 – Gerdas Raulušaitytė (9 atk. kam.), 10 – Ugnė Sirtautaitė (9 atk. kam.).

Vengrijai 11 taškų pelnė Reka Milkovics, 10 – Sara Laczko (2/7 trit.), 9 – Helena Dobo (5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn