Arti trigubo dublio buvęs G.Antetokounmpo atvedė „Bucks“ į penkioliktą pergalę iš eilės

Gruodžio 10 d., 08:13
G.Antetokounmpo savo ekipą vedė jau į 15 pergalę iš eilės (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Milvokio „Bucks“ (21/3) klubas, kuris namuose 110:101 (31:20, 21:20, 28:30, 30:28) įveikė Orlando „Magic“ (11/12) ekipą.

Po kelių itin lengvų pergalių „Bucks“ pagaliau sulaukė rimtesnio pasipriešinimo. Visas rungtynes „Magic“ išliko arti savo varžovų, o likus minutei Milvokio ekipa turėjo vos 6 taškų pranašumą (107:101).

Visos paskutinės svečių atakos buvo nesėkmingos, o pergalę „Bucks“ ekipai taikiu tritaškiu įtvirtino Khrisas Middletonas – 110:101.

„Magic“ per pirmuosius du kėlinius realizavo tik 29,5 procento metimų „iš žaidimo“, o tritaškius metė vos 14,3 procentų tikslumu. Viskas pasitaisė po pertraukos, kai vien per trečiąjį ketvirtį „Magic“ realizavo 6 tolimus metimus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Bucks“ laimėjo 54:44 ir tai Orlando ekipos vyriausiasis treneris Steve‘as Cliffordas įvardino, kaip vieną iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių.

„Negali rungtyniaudamas išvykoje leisti varžovams taip dominuoti po krepšiais, mes privalėjome pademonstruoti kur kas daugiau fiziškumo“, – kalbėjo strategas.

Į penkioliktą pergalę iš eilės „Bucks“ vedė dar vienas fantastiškas rungtynes sužaidęs Giannis Antetokounmpo, kuris per 35 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (15 atk. kam., 8 rez. per.), Khrisas Middletonas 20 (4/10 trit., 9 atk. kam.), Donte DeVincenzo 12 (2/3 trit.), Ersanas Ilyasova 11 (6 atk. kam.), George‘as Hillas 10.

„Magic“: Evanas Fournier 26 (4/8 trit.), Terence‘as Rossas 23 (4/6 trit.), D.J.Augustinas ir Markelle‘as Fultzas (5 atk. kam., 9 rez. per.) po 13, Jonathanas Isaacas (9 atk. kam.) ir Aaronas Gordonas (13 atk. kam.) po 10.