Argentiniečių vedamas „Real“ išrašė CSKA antrąjį pralaimėjimą paeiliui (3)

Lapkričio 22 d., 23:59
G.Deckas sužibėjo (Scanpix nuotr.)

Antrą pralaimėjimą per savaitę Eurolygoje patyrė Maskvos CSKA (6/4) ekipa, išvykoje 81:97 (19:23, 29:29, 16:23, 20:24) nusileidusi Madrido „Real“ (7/3) klubui.

Po apylygės pirmosios rungtynių pusės, „Real“ nuo varžovų atsiplėšė trečiajame kėlinyje. Susikrauto dviženklio deficito svečiai nesugebėjo išjudinti iki pat mačo pabaigos.

Universalumą pademonstravo „Real“ argentinietis Gabrielis Deckas. Puolėjas per 32 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

24-erių puolėjas pagerino gausybę asmeninių rekordų. Antrąjį sezoną Madride leidžiantis argentinietis Eurolygoje dar nebuvo surinkęs tiek taškų, atkovotų kamuolių, rezultatyvių perdavimų, naudingumo balų ar net sužaidęs tiek minučių.

„Armiečių“ neišgelbėjo net ir fantastiškai laidyti tritaškiai (13/25, 52 procentų taiklumas), laimėta kova dėl kamuolių (33:31) ir didesnių rezultatyvių perdavimų kiekis (18:15).

Maskvos klubui viešnagė Ispanijoje pasibaigė itin nesėkmingai. Tiek Vitorijos, tiek Madrido klubams nusileista dviženkliais skirtumais ir keturios pergalės paeiliui sezono pradžioje jau yra pamirštos. CSKA dabar dalinasi 5–8 vietas Eurolygoje.

Įdomu tai, kad visos trys Rusijos ekipos dvigubą Eurolygos savaitę praleido Ispanijoje, tačiau nepasiekė nė vienos pergalės. Prie CSKA pralaimėjimų prisijungė tiek Sankt Peterburgo „Zenit“ (krito Valensijoje ir Vitorijoje), tiek „Chimki“ (klupo Valensijoje ir Madride).

„Real“: Facundo Campazzo 18 (6 rez. perd.), Gabrielis Deckas 17 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Sergio Llullas 15 (2/7 tritaškių), Rudy Fernandezas 13 (3/5 tritaškių), Anthony Randolphas 12 (3/6 tritaškių).

CSKA: Johannesas Voigtmannas 20 (4/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 14 (4/7 tritaškių, 5 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 12 (6 atk. kam.), Janis Strelniekas 11 (4 rez. perd.).