Antroje rungtynių dalyje aukštesnę pavarą įjungusi Australija pateko į pusfinalį (29) FOTOGALERIJA

Rugsėjo 11 d., 15:30
P.Millsas vedė australus į pusfinalį (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Australijos rinktinė 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22) pranoko Čekijos krepšininkus ir žengė į pusfinalį.

Poryt australai susitiks su ispanais, o jau rytoj, ketvirtadienį, čekai išbandys jėgas su lenkais.

Pirmajame kėlinyje kiek sėkmingiau starto čekai (8:5), bet australų 8 taškais iš eilės leido jau jiems išsiveržti į priekį – 13:8. Lygiai vykęs ketvirtis ir baigėsi lygiu rezultatu – 17:17. Antroje atkarpoje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Paskutinę minutę australams pavyko kiek atitrūkti (33:28), bet paskutinę ataką realizavę Čekijos krepšininkai ilsėtis išėjo turėdami vienu metimu panaikinamą deficitą – 30:33.

Po didžiosios pertraukos dvi atakas iš eilės surengę čekai vėl pirmavo (34:33), bet tai ilgai nesitęsė – sužaidus 5 minutes dar buvo lygus (43:43), bet tada Australija laimėjo atkarpą 14:0 bei susikrovė solidų pranašumą – 57:43. Iki kėlinio pabaigos praraja tarp komandų dar šiek tiek padidėjo – 63:48.

Čekija neketino sudėti ginklų ir lemiamą atkarpą pradėjo savo atkarpa 7:0, kuri sugrąžino intrigą- 55:63. Vis dėlto Australija sustabdė oponentų spurtą ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (71:57), kurį išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

Australija: Patrickas Millsas 24 (6/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), Chrisas Gouldingas 14 (4/11 tritaškiai), Andrew Bogutas 10, Matthew Dellavedova (3/15 metimai, 5 atk. kam.) 9.

Čekija: Patrikas Auda 21 (3/3 tritaškiai), Tomašas Satoransky 13 (9 atk. kam., 13 rez. perd., 5 kld.), Pavelas Pumprla 10, Jaromiras Bohačikas 8.

Geriausias Pasaulio taurės dienos žaidėjas (09.11)
Patty Millsas – 24 tšk., 6 rez. perd., 6/9 trit., 24 n.b.