Antrajame draugiškame Eurolygos turnyre triumfavo „Valencia“ (1)

Rugsėjo 16 d., 22:56
B.Dubljevičius atvedė Valensijos klubą iki trofėjaus (BNS nuotr.)

Pergalingai antrąjį draugišką Eurolygos „We‘re Back“ turnyrą uždarė Valensijos „Valencia“ ekipa, finale namie 77:66 (29:15, 17:21, 14:14, 17:16) nugalėjusi Vilerbano ASVEL klubą.

„Valencia“ užtikrintai atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje, o vėliau tiesiog palaikė atstumą ir laimėjo be didelių nesklandumų.

Rungtynėse trūko solidžių individualių pasirodymų. MVP tapo Bojanas Dubljevičius, per 23 minutes pelnęs 14 taškų (6/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 4, perėmęs vieną ir praradęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 16 naudingumo balų.

Pirmą kartą rengiamuose Eurolygos ikisezoniniuose turnyruose triumfavo vasarą rinkoje patriukšmavę klubai – „Valencia“ laimėjo namie, o Milano „AX Armani“ trofėjų iškovojo Kaune.

ASVEL: Norrisas Cole‘as, Williamas Howardas (1/5 tritaškių) ir Antoine‘as Diot po 11, Davidas Lighty 10.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 14, Mike‘as Tobey 13 (3/4 tritaškių, 4 atk. kam.), Joanas Sastre 11, Nikola Kaliničius 8, ... , Derrickas Williamsas 1 (13 minučių, -1 naud. bal.).