„Anadolu Efes“ startavo sunkia pergale po pratęsimo (3)

Rugsėjo 25 d., 23:12
B.Dunstonas buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Sudėtingą pergalę Turkijos pirmenybių starte pasiekė Ergino Atamano treniruojami Eurolygos čempionai.

Stambulo „Anadolu Efes“ (1/0) savo aikštėje po pratęsimo 94:93 (29:18, 17:19, 19:29, 21:20, 8:7) nugalėjo Denizlio „Merkezefendi“ (0/1) ekipą.

Šeimininkai anksti įgijo 16 taškų pranašumą (24:8), tačiau vėliau leido varžovams priartėti, o pratęsimą tritaškiu likus žaisti šešias sekundes išplėšė Adamas Smithas. Vis dėlto per papildomą laiką E.Atamano auklėtiniai įrodė savo pranašumą.

Nugalėtojams po 22 taškus surinko Bryantas Dunstonas ir Vasilije Micičius, 13 – Filipas Petruševas, 12 – Adrienas Moermanas (11 atk. kam.), 10 – Shane‘as Larkinas.

A.Smithas svečiams pelnė 29 taškus, 22 – Rihardas Lomažas, 15 – Davonte Upsonas (11 atk. kam.).

„Anadolu Efes“ ruošiasi Eurolygos startui, kai rugsėjo 30-ąją susigrums su Madrido „Real“.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: „Žalgirio“ pasikeitimai ir galimi naujokai. Spausk ir žiūrėk >>