„Anadolu Efes“ kaip reikiant pamokė į Eurolygą sugrįžusią „Bayern“ ekipą (13)

Spalio 11 d., 23:03
D.Balbay'us surinko daugiausiai naudingumo balų savo karjeroje

Užtikrinta pergale kovas Eurolygoje pradėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa, kuri išvykoje 90:71 (18:19, 26:18, 28:14, 18:20) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

13-ąją minutę šeimininkai dar pirmavo 26:21, bet tada „Anadolu Efes“ laimėjo atkarpą net 15:2 ir perėmė iniciatyvą – 36:28. Antrąją mačo dalį svečiai pradėjo puikiai – per 2 minutes įmetė 9 taškus be atsako (53:37) ir taip išsprendė visus nežinomuosius šiose rungtynėse.

Nugalėtojams Brockas Motumas pelnė 14 taškų, Shane‘as Larkinas – 13 (5 rez. perd.), Jamesas Andersonas – 12, Adrienas Moermanas ir Tiboras Pleissas (6 atk. kam.) – po 11, Dogušas Balbay‘us pridėjo 9 (7 atk. kam., 19 naud. bal.). Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius per 19 minučių įmetė 3 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 17 taškų (4/6 tritaškiai) įmetė Nihadas Djedovičius, 15 – Stefanas Jovičius (1/6 tritaškiai, 5 rez., 5 per. kam.), 11 – Vladimiras Lučičius, 10 – Petteri Koponenas (2/6 tritaškiai), 9 surinko Devinas Bookeris.