ALBA triženkliu rezultatyvumu išsivežė pergalę iš Ispanijos (1)

Gruodžio 3 d., 23:49
L.Sikma vėl pasižymėjo universalumu (Euroleague.net)

Nelauktą pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (4/7), išvykoje 100:92 (27:21, 24:29, 32:15, 17:27) nugalėjusi Valensijos „Valencia“ (7/4).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame ALBA spurtavo 32:15 ir truktelėjo į priekį 83:65. „Valencia“ net ir dviženkliu skirtumu laimėdama ketvirtąjį kėlinį prie pergalės nepriartėjo.

ALBA šiame mače pavydėtinai laidė tolimus metimus (17/32, 53 procentų taiklumas), o „Valencia“ su tuo negalėjo lygintis net ir pati pademonstravusi gerą taiklumą – 14/33 (42 procentai).

Taip nutrūko trijų Valensijos klubo pergalių serija. Maža to, dar antradienį Ispanijos pirmenybėse buvo parklupdyta ir Barselonos „Barcelona“.

Tuo tarpu Vokietijos ekipa demonstruoja sunkiai suvokiamą bangavimą. Dar prieš savaitę triženklis rezultatyvumas buvo pasiektas ir prieš Maskvos srities „Chimki“ (100:80), tačiau antradienį prieš Milano „AX Armani“ puolimas jau buvo visiškai bedantis – 55:75.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius ir Martinas Hermannssoans (6 rez. perd.) po 13, Mike‘as Tobey ir Fernandas San Emeterio po 12, Guillemas Vivesas 11, Nikola Kaliničius 10.

ALBA: Jaysonas Grangeris 17 (5 rez. perd.), Luke‘as Sikma (12 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Johannesas Thiemannas po 15, Nielsas Giffey 13, Peytonas Siva 9 (10 rez. perd.).

Gairės: valencia, alba, luke sikma