Akistatoje su buvusia komanda D.Sabonis ryškus nebuvo (4) FOTOGALERIJA

Gruodžio 14 d., 07:38
D.Sabonis nesužibėjo (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) laukė akistata su buvusia komanda. Šįkart Oklahomos „Thunder“ (13/14) įrodė savo pranašumą ir svečiuose 100:95 (22:27, 29:19, 22:23, 27:26) įveikė Indianos „Pacers“ (16/12).

„Pacers“ ekipa švilpimu sutiko grįžusį Paulą George‘ą ir juo lydėjo krepšininką tiek pristatymo metu, tek dvikovos eigoje. Netrūko ir iškalbingų plakatų, kuriuose sirgaliai siuntė žinutę P.George‘ui, jog jiems reikėjo geresnio lyderio.

Rungtynių eiga buvo labai lygi ir labiau „Thunder“ atitrūko tik ketvirtajame kėlinyje – 92:83. Vis tik Vicoras Oladipo pasistengė sumažinti deficitą ir jis likus minute siekė vos 2 taškus (94:96), bet puolime atkovoti kamuoliai padėjo „Thunder“ vėl padidinti persvarą iki 3 taškų.

Metant lemiamus baudų metimus P.George‘o ranka nesudrebėjo, o V.Oladipo metimas skriejo pro šalį.

Lietuvis per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, sykį prasižengė.

„Thunder“: Stevenas Adamsas 23 (13 atk. kam.), Alexas Abrinesas 14, Paulas George‘as ir Carmelo Anthony – po 12, Russellas Westbrookas 10 (17 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 19, Bojanas Bogdanovičius 15, Darrenas Collisonas 14, Thaddeusas Youngas 11 (10 atk. kam.), Lance‘as Stephensonas 9 (8 atk. kam.).

Gairės: sabonis, pacers, thunder