Akistatoje su autsaideriais D.Sirvydis buvo vienas „Ryto“ lyderių (95) FOTOGALERIJA

Spalio 20 d., 16:00
D.Sirvydis pelnė 14 taškų (BNS nuotr.)

Vicečempionas Vilniaus „Rytas“ (5/1) „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Dainiaus Adomaičio treniruojama komanda namuose be didesnio vargo 90:63 (22:16, 21:18, 22:16, 25:13) sutriuškino vis dar nelaimėjusius „Šiaulius“ (0/6).

Mačo eiga:

Šiaulietis Christianas Terrellas mačą pradėjo tritaškiu, tačiau „Rytas“ į tai atsakė 8 taškais iš eilės. Maža to, kiek vėliau Evaldas Kairys pataikė dvitaškį ir baudos metimą, šeimininkai atitrūko – 15:5. Paskutinę kėlinio minutę po Beno Griciūno dvitaškio „Šiauliai“ priartėjo, tačiau Manny Harriso metimas atstatė 6 taškų persvarą – 22:16.

Kristupas Žemaitis antrojo kėlinio starte pataikė dvitaškį, tačiau šeimininkai vėl sužaidė sėkmingą atkarpą ir po Arno Butkevičiaus tritaškio pirmavo 33:20. Šiauliečiai surengė keletą rezultatyvių atakų, visgi, D.J.Seeley tritaškis ir Martyno Echodo metimas atitolino „Rytą“ – 40:28. Antano Udro vedamiems „Šiauliams“ pavyko sėkmingiau baigti antrą ketvirtį. Prieš pertrauką „Rytas“ pirmavo 43:34.

Trečiame kėlinyje vilniečiai užtikrinčiau perėmė rungtynių kontrolę. Deividas Sirvydis pataikė dvitaškį, o „Rytas“ varžovus pradėjo triuškinti rezultatu 59:40. „Šiauliams“ paskutinėmis ketvirčio minutėmis pavyko šiek tiek priartėti, kai pataikė dvitaškį Cedrickas Bowenas – 50:65.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo tik formalumas. Rungtynėse debiutavo ir pirmuosius taško „Ryto“ klube pelnė Norbertas Giga, kuris su D.Sirvydžiu ir kitais mažiau rungtyniaujančiais žaidėjais sutriuškino svečius rezultatu 90:63.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas 16 (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam.), Deividas Sirvydis 14 (6 atk. kam.), Evaldas Kairys 13 (8 atk. kam.), Arnas Butkevičius 12, Martynas Echodas 10 (4/11 tritaškiai, 8 atk. kam.).

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 16, Antanas Udras (7 atk. kam.) ir Benas Griciūnas (5/7 dvitaškiai) po 10.

Gairės: lkl, Šiauliai, rytas