A.Karnišovo pertvarkyti „Bulls“ startavo Z.LaVine'o nukalta pergale (3)

Spalio 21 d., 08:48
Z.LaVine'as tapo ryškiausia mačo žvaigžde (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) tarpsezoniu Artūro Karnišovo pertvarkyti Čikagos „Bulls“ (1/0) startavo nelengva pergale.

Billy Donovano auklėtiniai išvykoje 94:88 (14:20, 26:24, 31:25, 23:19) palaužė Detroito „Pistons“ (0/1) klubą.

Itin nerezultatyviai startavęs mačas vėliau kiek įsibėgėjo, o prasidėjus paskutinei minutei šeimininkai atsiliko tik dviem taškais – 86:88. Zachas LaVine‘as tuomet sumetė net šešis baudų metimus, o Jerami Granto dėjimas paskutinėje atakoje skirtumą tik kiek sušvelnino.

Z.LaVine‘as siautėjo surinkdamas daugiau nei trečdalį „Bulls“ taškų – 35 minutės, 34 taškai (10/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 11/11 baudų metimų), 7 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 klaidos bei 2 pražangos.

Prieš sezoną ekspertams nerimą kėlusi „Bulls“ gynyba veikė be užstrigimų. Oponentai pataikė vos 21 procentą tritaškių (6/28), nors šioje kategorijoje nežibėjo ir Čikagos ekipa – 7/23 (30 procentų).

Ryškiausi „Bulls“ sezono papildymai šį kartą nesužibėjo – DeMaras DeRozanas, Lonzo Ballas ir Alexas Caruso kartu per 98 minutes sukrapštė tik 32 taškus (14/34 metimų).

Šanso debiutuoti šiame susitikime neturėjo pirmasis naujokų biržos šaukimas Cade‘as Cunninghamas. „Pistons“ gynėją sustabdė patempta čiurna.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 34 (7 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 17 (7 atk. kam.), Nikola Vučevičius 15 (15 atk. kam., 6/17 dvitaškių), Lonzo Ballas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Ayo Dosunmu 7.

„Pistons“: Jerami Grantas 24 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Saddiqas Bey‘us 13 (9 atk. kam.), Isaiah Stewartas 12 (8 atk. kam.), Kelly Olynykas 10 (0/4 tritaškių), Hamidou Diallo 8.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>