A.Juškevičius: niekada nesakiau, kad baigiu karjerą rinktinėje (13)

Kovo 21 d., 17:16
A.Juškevičius teigė, kad karjeros rinktinėje nebaigia
A.Juškevičius teigė, kad karjeros rinktinėje nebaigia
Šaltinis: TV3

Sparčiai plintantis koronavirusas sustabdė gyvenimą Europoje ir pasaulyje. Bet ne Rusijoje. Permės mieste gyvenantis ir „Parma“ klube rungtyniaujantis Adas Juškevičius pasakoja, kad žmonės čia iki šiol, regis, negirdėjo absoliučiai nieko, o restoranai ir barai – pilni žmonių. Lygiai taip pat, kaip ir bet kada anksčiau, rašo TV3.lt žurnalistas Adomas Grinius.

„Tiesą sakant, viskas dabar lygiai taip pat, kaip ir tada, kai atvažiavau čia rugsėjį. Matai kelis žmones su kaukėmis, bet ir jie patys turbūt pilnai nežino, kam tos kaukės“, – nusišypso A.Juškevičius.

Skaitydamas Lietuvos žiniasklaidą krepšininkas suprato, kad reikalai gimtoje šalyje ir visame pasaulyje nėra geri. Vis dėlto, net ir keliskart kavinėse padavėjų paklausęs, ar Permėje bus įvestos griežtesnės taisyklės, jis liko nesuprastas.

REKLAMA

„Kavinėje klausiu, ar girdėjo kažką. Sako, kad tikrai nieko negirdėjo. Man sako: „klausyk, o gal tu ką žinai?“, – pečiais gūžteli A.Juškevičius.

– Nematome jūsų Lietuvos rinktinės sąraše. Ar tai – tik tavo sprendimas, ar jam įtakos turėjo ir kiti?

– Tai yra mano asmeninis sprendimas. Niekada nesakiau, kad baigiu karjerą rinktinėje. Nusprendžiau šią vasarą neatstovauti, noriu pasiruošti kitam sezonui. Šį kartą padėkojau už kvietimą ir viskas. Niekur nesakiau, kad tai pabaiga rinktinėje.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


13 komentarai
Naujausi komentarai (13)
Geriausiai ivertinti (13)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL