A.Jomantas prisiminė, kaip turėjo pasiūlymą tiek iš vilniečių, tiek iš „Žalgirio“ (14) VIDEO reportažas

Spalio 5 d., 12:08
A.Jomantas tuomet pasirinko žaidimą Vilniuje (BNS nuotr.)
A.Jomantas tuomet pasirinko žaidimą Vilniuje (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Pernai už „Betsafe–LKL“ durų likusi Alytaus „Dzūkija“ naująjį sezoną pasitinka kovingomis nuotaikomis ir kupina ambicijų.

Jas įgyvendinti padės į klubą po trejų metų sugrįžęs Artūras Jomantas.

„Buvo keletas argumentų, – priėmęs LKL TV kūrybinę grupę naujuose namuose sugrįžimo į Alytų motyvus dėstė A. Jomantas. – Tikrai tai nebuvo pinigai. Tai buvo Tomas Pačėsas ir treneris Urlepas.“

Pakeliui į treniruotę su LKL TV kūrybine grupe pokalbis pakrypo apie pirmą krepšininko automobilį.

„Buvo 18-ka, kai žaidžiau Mažeikiuose, turėjau „Audi 80“, – prisiminė A. Jomantas, kuriam dabar 33-eji. – Man automobilis yra priemonė ir nėra tikslo, kad būtų kuo galingesnė, gražesnė. Bet man patinka komfortas.“

Artūras vertinamas už savo gynybinius sugebėjimus ir kovotojo savybes. Jos, anot krepšininko, įgyjamos tik per sunkų darbą.

REKLAMA

„Visada buvau juodo darbo šalininkas ir niekada nebijojau sunkiai dirbti. Galbūt tai paprastam žiūrovui mažiau pastebimas darbas aikštelėje“, – svarstė A. Jomantas, vykdamas į „Dzūkijos“ treniruotę.

Geriausiai žaidėją apibūdina Lietuvos krepšinio legenda, vienas iš „Dzūkijos“ trenerių štabo narių Valdemaras Chomičius.

„Žaidėjas-karys, kuris savo darbštumu, kovingumu gali parodyti pavyzdį ir užkurti kitus žaidėjus, – sakė V. Chomičius. – Aikštelėje kariauja, o gyvenime ramus, draugiškas, suprantantis, patariantis, padedantis žmogus. Man atrodo, tokios savybės, kokios yra gyvenime ir aikštelėje, krepšininkui labai reikalingos.“

A. Jomantas – komandos siela. Tai akivaizdu vos apsilankius „Dzūkijos“ rūbinėje.

„O, Kauno „Žalgiris“, gerai“, – eidamas „Dzūkijos“ naujoko, „Žalgirio“ skolinto Mato Jogėlo link sveikinosi A. Jomantas.

Jis negaili patarimų jauniems, dar tik aukštumų siekiantiems krepšininkams. Tokiems, koks kažkada buvo pats žengdamas pirmuosius karjeros žingsnius. A.Jomantas taip pat prisiminė, kai rinkosi tarp vilniečių ir „Žalgirio“ pasiūlymų.

Išsamus reportažas apie „Dzūkijos“ puolėją – LKL TV specialiame siužete:

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į klausimus. Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: lkl, jomantas, dzūkija
14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti