A.Gudaičio vedamas „Zenit“ atsirevanšavo „AX Armani“ ekipai (1)

Vasario 22 d., 20:49
A.Gudaitis sužaidė puikų mačą (Euroleague.net)

Pergalę atidėtose Eurolygos rungtynėse pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (15/10) ekipa su Artūru Gudaičiu, kuri namuose 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) palaužė Milano „AX Armani“ (16/9) krepšininkus.

Po lygaus pirmojo kėlinio „Zenit“ pavyko atitrūkti antrajame, kai po atkarpos 11:2 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 35:24. „AX Armani“ nesutriko ir atsakė savo spurtu 11:3, kuris leido priartėti – 35:38. Įpusėjus mačui šeimininkai turėjo 2 taškų atsargą – 40:38.

Po didžiosios pertraukos „dizaineriai“ bandė perimti iniciatyvą (46:42), bet „Zenit“ išsilaikė arti varžovų ir kėlinys pasibaigė esant lygiam rezultatui – 54:54. Lūžis įvyko 35-ąją minutę, kai Kyle‘as Hinesas sumažino deficitą iki 2 taškų (62:64), tačiau „Zenit“ pelnė 7 taškus ir atitrūko (71:62), o per likusias 2,5 minutės Italijos klubas atsitiesti nebesugebėjo.

„Zenit“ 3 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pasiekė revanšą už nesėkmę 23-ajame ture, kai Milane pralaimėjo 76:82.

21 minutę žaidęs A.Gudaitis pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 5 pražangas, suklydo 3 kartus, 2 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

„Zenit“: Kevinas Pangosas (10 rez. perd.) ir Artūras Gudaitis po 16, Billy Baronas 13 (3/7 tritaškiai), Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Alexas Poythressas po 10.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 16 (2/6 tritaškiai), Shavonas Shieldsas 15, Sergio Rodriguezas 10 (5 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 9 (10 atk. kam.), Michaelas Rollas 7.