A.Davisas gimtajame mieste surengė ryškų benefisą

Sausio 24 d., 08:57
A.Davisas pelnė net 37 taškus (Scanpix nuotr.)

Ir toliau svečiuose be menkiausio kluptelėjimo žygiuoja Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Los Andželo „Lakers“ (13/4) ekipa.

Titulą ginantys čempionai varžovo teritorijoje nesunkiai 101:90 (29:17, 34:16, 20:33, 18:24) palaužė Čikagos „Bulls“ (7/9) klubą.

Savo gimtajame mieste geriausią sezono mačą sužaidė Anthony Davisas – „Lakers“ klubo aukštaūgis per 28 minutes pelnė net 37 taškus.

Savo ruožtu LeBronas Jamesas rungtyniavo 29 minutes ir per šį laiką išsiskyrė dvigubu dubliu – 17 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Los Andželo ekipa laimėjo visas 9-erias šio sezono rungtynes svečiuose.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 21 (1/6 tritaškiai, 10 atk. kam.), Coby White'as 14 (7 atk. kam.), Patrickas Williamsas 13 (8 atk. kam.), Lauri Markkanenas 12 (0/5 tritaškiai, 7 atk. kam.),... Tomašas Satoransky 5 (12 min.).

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (6 atk. kam.), LeBronas Jamesas 17 (6/14 dvitaškiai, 6 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris ir Montrezlas Harrellas (5 atk. kam.) po 10,... Marcas Gasolis 0 (19 min.).