A.Butkevičius emocingai atsisveikino su „Neptūnu“: tai buvo sunkiausias sprendimas mano gyvenime (18)

Gruodžio 12 d., 21:36
A.Butkevičius paliko Klaipėdą (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)
A.Butkevičius paliko Klaipėdą (Matas Baranauskas, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Arnas Butkevičius kartu su Mindaugu Girdžiūnu paliko Klaipėdos „Neptūną“ ir išvyko į Vilniaus „Lietuvos rytą“.

A.Butkevičius pasidalijo jautriu laišku, kuriuo atsisveikino su uostamiesčio ekipa.

„Turbūt nereikia net sakyti, jog šis pasirinkimas buvo sunkiausias mano gyvenime... Per laiką, praleistą Klaipėdoje, patyriau ir šilto, ir šalto, bet taip šilta, kaip šiemet, nebuvo niekada. Klaipėdai atidaviau viską, ką galėjau, ir sirgaliai bei komanda atsidėkojo su kaupu! Čia praleistą laiką ir patirtas emocijas atsiminsiu visą gyvenimą ir tikiuosi, kad turėsiu galimybę viską pakartoti ateityje!

Prasta finansinė „Neptūno“ komandos situacija nebuvo pagrindinė priežastis išvykti. Na, o praeityje nutikę nemalonus įvykiai tarp manęs ir klubo pasimiršo tuo pačiu metu, kai klubą paliko tuometinė valdžia... Sprendimas, kurį priėmiau – žvilgsnis į ateitį. Džiaugiuosi, jog „Lietuvos rytas“ parodė pasitikėjimą manimi ir pasiūlė ilgalaikį kontraktą su aiškia komandos vizija. Tai, mano nuomone, svarbu. Na, o dabar visą tai reikės pateisinti.

REKLAMA

Dar kartą noriu tarti didelį AČIŪ Klaipėdos sirgaliams už nuostabias emocijas! Komandos draugams už supratingumą ir praleistą laiką kartu! Treneriams už pasitikėjimą! Noriu palinkėti „Neptūno“ komandai greitų ir tinkamų sprendimų bei didžiausios sėkmės ateityje.

Iki susimatymo!!!“, – rašė A.Butkevičius.

Turbūt nereikia net sakyti, jog šis pasirinkimas buvo sunkiausias mano gyvenime.. per laiką praleistą Klaipėdoje patyriau ir šilto ir šalto, bet taip šilta, kaip šiemet, nebuvo niekada.. Klaipėdai atidaviau viską ką galėjau ir sirgaliai bei komanda atsidėkojo su kaupu! 💙 čia praleistą laiką ir patirtas emocijas atsiminsiu visą gyvenimą ir tikiuosi, kad turėsiu galimybę viską pakartoti ateityje! Prasta finansinė Neptūno komandos situacija, nebuvo pagrindinė priežastis išvykti. Na, o praeityje nutikę nemalonus įvykiai tarp manęs ir klubo, pasimiršo tuo pačiu metu, kai klubą paliko tuometinė valdžia... Sprendimas, kurį priėmiau - žvilgsnis į ateitį. Džiaugiuosi ,jog "Lietuvos rytas" parodė pasitikėjimą manimi ir pasiūlė ilgalaikį kontraktą, su aiškia komandos vizija. Tai, mano nuomone, svarbu. Na, o dabar, visą tai reikės pateisinti 🙂 Dar kartą noriu tarti didelį AČIŪ Klaipėdos sirgaliams už nuostabias emocijas! komandos draugams už supratingumą ir praleistą laiką kartu! treneriams už pasitikėjimą! Noriu palinkėti "Neptūno" komandai, greitų ir tinkamų sprendimų bei didžiausios sekmės ateityje. Iki susimatymo!!! #padėka#klaipėda#neptunas

REKLAMA

A post shared by Arnelis #51 (@arnasbutkevicius) on


18 komentarai
Naujausi komentarai (18)
Geriausiai ivertinti (18)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

Mano krepsinis.net
Apklausa

Kurią NBA komandą palaikote atkrintamosiose?

Balsuoti Archyvas