„76ers“ iškovojo pergalę Atlantoje ir perėmė iniciatyvą

Birželio 12 d., 08:12
J.Embiidas pelnė 27 taškus (Scanpix nuotr.)

Antrą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ klubas.

Doco Riverso treniruojama komanda varžovo arenoje 127:111 (28:20, 33:36, 34:19, 32:36) įveikė Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos ekipa išsiveržė į priekį – 2:1.

Tiesa, ši akistata svečiams apkarto dėl svarbaus žaidėjo traumos. Vos mažiau negu 4 minutes ant parketo praleidęs Danny Greenas toliau negalėjo tęsti dvikovos.

Geriausią karjeros susitikimą atkrintamosiose varžybose sužaidė turkas Furkanas Korkmazas, kuris per 27 minutes surinko 14 taškų, pataikydamas 3 tritaškius iš 6.

Ketvirtasis serijos mačas taip pat bus žaidžiamas Atlantoje.

„Hawks“: Trae'us Youngas 28 (3/6 tritaškiai, 8 rez. perd.), Johnas Collinsas 23 (7 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 19 (2/5 tritaškiai), Danilo Gallinari 17 (9/9 baudos metimai).

„76ers“: Joelis Embiidas 27 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 22 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas 18 (7 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 14, Sethas Curry ir Dwightas Howardas (6 atk. kam., 13 min.) po 12.

Gairės: nba, 76ers, hawks