500-os P.Jankūno rungtynėse LKL pirmenybėse pažymėtos lengva pergale (14)

Gegužės 2 d., 16:50
Tarpusavyje susitinka geriausia ir blogiausia lygos komandos (BNS nuotr.)

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (30/3), kuris namuose 99:66 (30:18, 19:16, 25:13, 25:19) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (9/25) klubą.

Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas sulaukė poilsio, o kėdainiškiai neturėjo savo naudingiausio žaidėjo Juliaus Kazakausko.

„Žalgiris“ nuo pat dvikovos pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas – 15:7 prabėgus 5 minutėms. Netrukus šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 ir atitrūko – 28:12. Iki kėlinio pabaigos „Nevėis“ kiek priartėjo – 18:30. Antrajame ketvirtyje šalies čempionų puolimas šiek tiek stabtelėjo, bet to užteko, jog skirtumas dar šiek tiek išaugtų – 49:34.

Po didžiosios pertraukos „Nevėžis-Optibet“ galutinai subyrėjo – puolime labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, „Žalgiris“ neketino mažinti apsukų ir turėdamas solidų pranašumą, nes greitai pranašumas perkopė 20 taškų žymą (56:35), o trijų ketvirčių triuškino oponentus 74:47.

Per paskutinę 10 minučių atkarpą „Žalgiris“ toliau neleido abejoti, kuri komanda yra geresnė aikštėje ir Mantas Rubštavičius net turėjo šansą pelnyti 100-ąjį tašką, kadangi stojo mesti trijų baudų, bet viena skriejo pro šalį ir jaunuolis išvengė prievolės vaišinti vakariene ekipos draugus.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 15 (15 min.), Augustine‘as Rubitas 14 (7 atk. kam.), Joffrey Lauvergne‘as 10 (9 atk. kam.), Artūras Milaknis (3/7 tritaškiai) ir Martinas Gebenas po 9, Marekas Blaževičius (5 atk. kam.) ir Steve‘as Vasturia po 8.

„Nevėžis-Optibet“: Arielis Hukporti 17 (5 atk. kam.), Martynas Pocevičius 13 (3/4 tritaškiai), Julius Jucikas 10, Sedrickas Barefieldas 9.

Gairės: Žalgiris, nevėžis