49 taškus per kėlinį sukratę „Jazz“ vis tiek sutriuškinti Toronte (3)

Gruodžio 2 d., 07:45
P.Siakamas varžovų negailėjo (Scanpix nuotr.)

Dar vieną skaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jutos „Jazz“ (12/8) ekipa, išvykoje 110:130 (20:37, 17:40, 49:30, 24:23) nusileidusi Toronto „Raptors“ (15/4) klubui.

Iki ilgosios pertraukos siautėję čempionai aikštėje darė ką norėjo ir atitrūko net 77:37. Trečiajame kėlinyje iš rūbinės „Jazz“ grįžo su visiškai kitokiu nusiteikimu ir per 12 minučių varžovams atseikėjo 49 taškus, tačiau vis tiek nenusipurtė skaudaus pralaimėjimo.

„Raptors“ pergalę nukalė ir vėl siautėjęs Pascalis Siakamas. Kamerūnietis per 35 minutes pelnė 35 taškus (9/13 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 5, perėmė 2 ir prarado 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Po beveik mėnesio pertraukos dviženklį rezultatyvumą pademonstravo Marcas Gasolis. Neįtikėtina, tačiau vidutiniškai 29 minutes žaidžiančio ispano rezultatyviausias sezono mačas išlieka 12 taškų pasirodymas prieš Sakramento „Kings“.

Čempionai iškovojo jau devintąją pergalę namie, kur nėra suklupę nė karto.

Įspūdingas „Raptors“ startas kvepėjo rekordais. Pirmojoje pusėje pelnyti 77 taškai buvo arti geriausio pasirodymo komandos istorijoje (79). Tuo tarpu 49 per kėlinį praleisti taškai yra prasčiausias „Raptors“ rezultatas.

„Jazz“ gynyba pastaruoju metu nepaaiškinamai stringa. Būtent dėl šio krepšinio elemento žinoma ekipa, per 5 pastaruosius mačus 4 kartus praleido bent 120 taškų, o šis mačas apskritai buvo blogiausias gynybinis pasirodymas sezone.

Jutos klubo įžaidėjas Mike‘as Conley gali pasidžiaugti perkopęs simbolinę 12 tūkstančių karjeros taškų ribą.

„Jazz“: Mike‘as Conley 20 (4/6 tritaškių), Jeffas Greenas 19 (1/5 tritaškių), Donovanas Mitchellas 16 (4 rez. perd.), Rudy Gobertas 12 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11 (7 atk. kam., 1/5 tritaškių), dante Exumas 9.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 35 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/9 tritaškių), Fredas VanVleetas 21 (5 atk. kam., 11 rez. perd., 5/7 tritaškių), Normanas Powellas 15 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Serge‘as Ibaka ir Terence‘as Davisas po 13, Marcas Gasolis 11 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3/5 tritaškių), Rondae‘us Hollisas-Jeffersonas (6 atk. kam.) ir O.G.Anunoby (5 atk. kam., 4 per. kam.) po 10.