464 dienos be dėjimo liko praeityje – B.Griffinas atsukdamas laikrodį debiutavo Brukline (9)

Kovo 22 d., 07:30
B.Griffinas parodė dar galintis įdėti iš viršaus (Scanpix nuotr.)

Pergalių kraitį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar labiau papildė Bruklino „Nets“ (29/14) ekipa, namie 113:106 (25:30, 38:26, 25:27, 25:23) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (15/26) klubą.

Rungtynes geriau pradėję svečiai priekyje išsilaikė iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tada iniciatyvą visiškai perėmė „Nets“. Intriga sugrįžo tik paskutinę minutę, kai Russellas Westbrookas dvitaškiu skėlė skirtumą perpus (106:108).

Nicolasas Claxtonas į tai atsakė dėjimu su Garrisono Mathewso pražanga, o po nesėkmingos „Wizards“ atakos baudų metimais rungtynes uždarė Kyrie Irvingas.

Simboliškai Bruklino komandoje debiutavo Blake‘as Griffinas, per 15 minučių pelnęs tik 2 taškus, tačiau atlikęs geriausiu sau žinomu būdų – dėjimu pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje. Įdomu tai, kad rungtynėse iš viršaus įkrovęs jis nebuvo net 464 dienas, nuo pat 2019-ųjų gruodžio.

Rungtynėse buvo ir daugiau simbolikos – pirmą kartą po bendradarbiavimo Hjustone aikštėje susitiko R.Westbrookas ir Jamesas Hardenas. Pastarasis džiaugėsi pergale, nors ir buvo kuklesnis statistiškai.

R.Westbrookas surinko trigubą dublį – 39 minutės, 29 taškai (8/13 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 13, perėmė 2 ir prarado 8 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei 3 kartus prasižengė.

Bruklino ekipa parodė ir gynybos užuomazgas. Antrą prasčiausią sezono mačą sužaidė rezultatyviausias lygos krepšininkas Bradley Bealas, pelnęs vos 17 taškų. Prasčiau jam iki šiol susiklostė tik rungtynėse Majamyje (7 taškai, 1/14 metimų).

„Wizards“: Russellas Westbrookas 29 (13 atk. kam., 13 rez. perd., 8 klaidos), Aleksejus Lenas (9 atk. kam., 8/12 dvitaškių) ir Rui Hachimura (10 atk. kam., 7/9 dvitaškių) po 20, Bradley Bealas 17 (5 rez. perd.), Robinas Lopezas 12 (5 atk. kam.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 28 (7 atk. kam. 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 26 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicolasas Claxtonas 16 (7/10 dvitaškių), DeAndre Jordanas 12 (6/6 dvitaškių, 5 atk. kam.), Joe Harrisas 10 (3/7 tritaškių).