19 kamuolių sugriebęs D.Sabonis užfiksavo dvigubą dublį, bet puolime pasirodė prastai (29) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Sausio 24 d., 22:29
D.Sabonis pataikė tik 1 metimą iš 10 (Scanpix nuotr.)

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (9/7) ekipa, kuri namuose 102:107 (24:24, 23:34, 28:19, 27:30) nusileido Toronto „Raptors“ (7/9) komandai.

„Raptors“ diktavo savo sąlygas didžiąją rungtynių dalį: trečiajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes Kanados klubas dar pirmavo 75:62, bet „Pacers“ ketvirtį baigė spurtu 13:2 ir priartėjo – 75:77.

Paskutiniajame kėlinyje prabėgus 2 minutėms šeimininkai net buvo išsiveržę į priekį (80:79), bet „Raptors“ spurtas 10:3 leido vėl atitrūkti – 90:82. „Pacers“ neketino nuleisti rankų ir po truputį ėmė artėti varžovų link, o likus žaisti 69 sekundes rezultatas tapo lygus – 102:102.

Likus 44 sekundėms O.G.Anunoby pataikė vieną baudą iš dviejų (103:102) ir Indianos ekipa turėjo šansą išsiveržti į priekį, bet per 24 sekundes atakos nesurezgė, o pražanga vėl sustabdytas O.G.Anunoby šįkart buvo tikslus – 105:102. Svarbioje „Pacers“ atakoje D.Sabonį dukart varžovai sustabdė bloku ir tai buvo viskas šiame mače.

D.Sabonis per 40 minučių įmetė 10 taškų (1/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 8/8 baudos metimai), sugriebė 19 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25 (4/7 tritaškiai, 6 blk., 5 kld.), Justinas Holiday‘us 16 (4/9 tritaškiai, 10 atk. kam.), Jeremy Lambas ir Dougas McDermottas po 13, Malcolmas Brogdonas 12 (5/22 metimai, 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Raptors“: O.G.Anunoby 30 (4/6 tritaškiai, 8 atk. kam., 5 per. kam.), Fredas VanVleetas 21 (4/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Normanas Powellas 20 (6 rez. perd.), Aronas Baynesas (2/2 tritaškiai, 7 atk. kam.) ir Chrisas Boucheris (7 atk. kam.) po 12.