Europos taurė 2017/2018 rungtynių rezultatai

2018 balandžio 13 d.
Stambulo "Daruššafaka" 67:59 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
2018 balandžio 10 d.
Krasnodaro Lokomotiv-Kuban 78:81 Stambulo "Daruššafaka" Europos taurė
2018 kovo 23 d.
Emilijos Redžo "Grissin Bon" 69:79 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
Miuncheno "Bayern" 83:87 Stambulo "Daruššafaka" Europos taurė
2018 kovo 20 d.
Stambulo "Daruššafaka" 76:74 Miuncheno "Bayern" Europos taurė
Krasnodaro Lokomotiv-Kuban 82:65 Emilijos Redžo "Grissin Bon" Europos taurė
2018 kovo 14 d.
Miuncheno "Bayern" 91:81 Kazanės "Unics" Europos taurė
Emilijos Redžo "Grissin Bon" 105:99 Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
2018 kovo 9 d.
Las Palmo "Gran Canaria" 59:80 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
Podgoricos "Budučnost" 71:78 Stambulo "Daruššafaka" Europos taurė
Kazanės "Unics" 80:73 Miuncheno "Bayern" Europos taurė
Sankt Peterburgo „Zenit“ 91:77 Emilijos Redžo "Grissin Bon" Europos taurė
2018 kovo 6 d.
Emilijos Redžo "Grissin Bon" 75:61 Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
Miuncheno "Bayern" 83:75 Kazanės "Unics" Europos taurė
Stambulo "Daruššafaka" 57:54 Podgoricos "Budučnost" Europos taurė
Krasnodaro Lokomotiv-Kuban 79:74 Las Palmo "Gran Canaria" Europos taurė
2018 vasario 7 d.
Las Palmo "Gran Canaria" 78:70 Stambulo "Daruššafaka" Europos taurė
Turino „Fiat“ 73:87 Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
Trento „Dolomiti Energia“ 71:74 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
Podgoricos "Budučnost" 84:52 Zagrebo "Cedevita" Europos taurė
Kazanės "Unics" 88:78 Limoges CSP Europos taurė
Vilniaus „Rytas“ 85:87 Miuncheno "Bayern" Europos taurė
2018 vasario 6 d.
Emilijos Redžo "Grissin Bon" 75:68 Vilerbano "Asvel" Europos taurė
Stambulo "Galatasaray" 92:97 Berlyno "Alba" Europos taurė
2018 sausio 31 d.
Vilerbano "Asvel" 77:83 Kazanės "Unics" Europos taurė
Zagrebo "Cedevita" 77:81 Trento „Dolomiti Energia“ Europos taurė
Miuncheno "Bayern" 107:81 Turino „Fiat“ Europos taurė
Krasnodaro Lokomotiv-Kuban 77:66 Podgoricos "Budučnost" Europos taurė
Stambulo "Daruššafaka" 77:63 Stambulo "Galatasaray" Europos taurė
Sankt Peterburgo „Zenit“ 113:100 Vilniaus „Rytas“ Europos taurė
2018 sausio 30 d.
Limoges CSP 80:71 Emilijos Redžo "Grissin Bon" Europos taurė
Berlyno "Alba" 72:75 Las Palmo "Gran Canaria" Europos taurė
2018 sausio 24 d.
Las Palmo "Gran Canaria" 76:87 Stambulo "Galatasaray" Europos taurė
Zagrebo "Cedevita" 60:85 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
Emilijos Redžo "Grissin Bon" 76:75 Kazanės "Unics" Europos taurė
Limoges CSP 61:87 Vilerbano "Asvel" Europos taurė
Berlyno "Alba" 66:79 Stambulo "Daruššafaka" Europos taurė
Trento „Dolomiti Energia“ 105:106 Podgoricos "Budučnost" Europos taurė
Sankt Peterburgo „Zenit“ 78:80 Miuncheno "Bayern" Europos taurė
Vilniaus „Rytas“ 101:68 Turino „Fiat“ Europos taurė