Eurolyga 2015/2016 rungtynių rezultatai

2016 kovo 23 d.
Vitorijos „Baskonia“ 75:71 Barselonos „Barcelona Lassa“ Eurolyga
2016 kovo 18 d.
Malagos „Unicaja“ 72:78 Belgrado „Crvena Zvezda“ Eurolyga
Pirėjo „Olympiacos“ 74:59 Kauno „Žalgiris“ Eurolyga
Stambulo „Anadolu Efes“ 80:76 Zagrebo „Cedevita“ Eurolyga
2016 kovo 17 d.
Bambergo „Brose Bamberg“ 84:79 Maskvos srities „Chimki“ Eurolyga
Barselonos „Barcelona Lassa“ 72:65 Madrido „Real“ Eurolyga
Atėnų „Panathinaikos“ 84:79 Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ Eurolyga
Stambulo „Fenerbahče“ 77:69 Stambulo „Daruššafaka“ Eurolyga
Maskvos CSKA 90:78 Vitorijos „Baskonia“ Eurolyga
2016 kovo 11 d.
Barselonos „Barcelona Lassa“ 100:98 Maskvos CSKA Eurolyga
Belgrado „Crvena Zvezda“ 69:67 Atėnų „Panathinaikos“ Eurolyga
Stambulo „Daruššafaka“ 68:72 Stambulo „Anadolu Efes“ Eurolyga
Kauno „Žalgiris“ 75:90 Madrido „Real“ Eurolyga
2016 kovo 10 d.
Vitorijos „Baskonia“ 98:83 Maskvos srities „Chimki“ Eurolyga
Bambergo „Brose Bamberg“ 72:71 Pirėjo „Olympiacos“ Eurolyga
Zagrebo „Cedevita“ 78:91 Malagos „Unicaja“ Eurolyga
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 52:55 Stambulo „Fenerbahče“ Eurolyga
2016 kovo 4 d.
Pirėjo „Olympiacos“ 82:68 Vitorijos „Baskonia“ Eurolyga
Stambulo „Fenerbahče“ 72:65 Belgrado „Crvena Zvezda“ Eurolyga
Kauno „Žalgiris“ 75:73 Bambergo „Brose Bamberg“ Eurolyga
2016 kovo 3 d.
Malagos „Unicaja“ 58:76 Atėnų „Panathinaikos“ Eurolyga
Stambulo „Anadolu Efes“ 61:76 Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ Eurolyga
Zagrebo „Cedevita“ 77:83 Stambulo „Daruššafaka“ Eurolyga
Maskvos srities „Chimki“ 75:61 Barselonos „Barcelona Lassa“ Eurolyga
2016 kovo 2 d.
Madrido „Real“ 87:96 Maskvos CSKA Eurolyga
2016 vasario 26 d.
Barselonos „Barcelona Lassa“ 82:66 Pirėjo „Olympiacos“ Eurolyga
Belgrado „Crvena Zvezda“ 91:82 Stambulo „Anadolu Efes“ Eurolyga
2016 vasario 25 d.
Vitorijos „Baskonia“ 71:65 Kauno „Žalgiris“ Eurolyga
Atėnų „Panathinaikos“ 76:71 Stambulo „Fenerbahče“ Eurolyga
Bambergo „Brose Bamberg“ 86:90 Madrido „Real“ Eurolyga
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 87:63 Zagrebo „Cedevita“ Eurolyga
Stambulo „Daruššafaka“ 78:55 Malagos „Unicaja“ Eurolyga
Maskvos CSKA 108:98 Maskvos srities „Chimki“ Eurolyga
2016 vasario 12 d.
Barselonos „Barcelona Lassa“ 92:86 Kauno „Žalgiris“ Eurolyga
Atėnų „Panathinaikos“ 83:78 Stambulo „Anadolu Efes“ Eurolyga
Maskvos CSKA 92:85 Pirėjo „Olympiacos“ Eurolyga
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 82:58 Stambulo „Daruššafaka“ Eurolyga
2016 vasario 11 d.
Vitorijos „Baskonia“ 90:64 Bambergo „Brose Bamberg“ Eurolyga
Stambulo „Fenerbahče“ 80:59 Malagos „Unicaja“ Eurolyga
Belgrado „Crvena Zvezda“ 94:74 Zagrebo „Cedevita“ Eurolyga