Tragiškas S.Wilbekino taiklumas žudė „Maccabi“ ekipą Vokietijoje

FOTOGALERIJA (8)
Sausio 23 d. 23:29
N.Džedovičius žaidė sezono rungtynes (Scanpix nuotr.)

Miuncheno „Bayern“ (7/14) komanda Eurolygoje nutraukė šešių pralaimėjimų seriją ir savų sirgalių akivaizdoje 80:68 (23:12, 12:21, 22:20, 23:15) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (14/7) klubą.

„Bayern“ ekipa buvo pradėjusi mačą geriau, tačiau „Maccabi“ rezultatą spėjo persverti trečiajame kėlinyje. Tik persvara buvo labai trapi ir jau netrukus „Bayern“ situaciją kontroliavo vėl, kai 5 taškais paeiliui išsiveržė į priekį 62:53.

Grego Monroe metimas su pražanga ir trečiasis Nihado Džedovičiaus tritaškis dėjo pagrindus „Bayern“ pergalei (74:66), o Paulas Zipseris galutinai pražudė svečius – 77:68.

Sezono rungtynes sužaidęs N.Džedovičius per 29 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Tris tritaškius be klaidų pataikęs Paulas Zipseris prie pergalės pridėjo 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

9 taškus pelnė Maodo Lo ir arti dvigubo dublio buvęs Gregas Monroe (10 atk. kam.).

„Bayern“ komandai padėti negalėjo Vladimiras Lučičius.

„Maccabi“ ekipai 14 taškų pridėjo Elijah Bryantas, 11 – Aaronas Jacksonas, 10 – Othello Hunteris.

Scottie Wilbekinas išsiskyrė 8 rezultatyviais perdavimais, bet stipriai strigo atakuodamas – pelnė 9 taškus, prametė visus 4 dvitaškius ir 10 tritaškių iš 13.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Gairės: eurolyga, maccabi, bayern