Titulą su komanda šventęs P.Laso: sveikstu, bet pripažinsiu, trofėjų pakelti buvo sunku

Birželio 20 d. 10:22
Sveikstančiam strategui taurė nebuvo lengva
Sveikstančiam strategui taurė nebuvo lengva
Šaltinis: Krepsinis.net

Madrido „Real“ triumfavo Ispanijos pirmenybėse ir tai įgyvendino be vyriausiojo trenerio Pablo Laso, kurį dar prieš prasidedant finalo serijai ištiko infarktas.

Išgyvenęs ir sveikstantis specialistas iš šalies stebėjo, kaip jo komandą į triumfą vedė Chusas Mateo, o lemiamame mače jis jau buvo arenoje ir šventė kartu su „Real“ žaidėjais. Jis pasirodė ir po mačo vykusioje spaudos konferencijoje.

P.Laso pabrėžė savo štabo ir žaidėjų indėlį į iškovotą trofėjų.

„Visų pirma, norėčiau pasveikinti savo komandą su titulu, bet taip pat ir su visu sezonu. Tai buvo sudėtingi 10 mėnesių, mums nutiko daug gerų ir blogų dalykų. Žaidėme visų turnyrų, kuriuose tik dalyvavome, finaluose ir tai daug pasako. Keliu kepurę prieš šiuos vaikinus, savo štabą, visus, kurie kasdien dirbo su manimi. Labai didžiuojuosi jais ir tuo, ką jie nuveikė“, – teigė specialistas.

Prieš perduodamas žodį Ch.Mateo, jis dar kartą išreiškė pasididžiavimą savo komanda, išskirdamas ir rečiau paminimus žmones.

„Neseniai skaičiau straipsnį apie Juaną Trapero, mūsų fizinio pasirengimo trenerį. Be jo būtume niekas. Akivaizdu, kad apie Chusą, Paco, Lolo galiu šnekėti tik gerai. Jie laimi ir kenčia, kad laimėtų, kaip ir mano žaidėjai. Man buvo sunkios dienos, sveikstu, bet pripažinsiu, kad trofėjų pakelti buvo sunku. Džiaugiuosi tuo, kaip komanda dirbo visą sezoną. Būna metų, kai laimi viską, bet vis tiek nejauti pasididžiavimo, o šiemet viskas yra kitaip. Galėčiau kalbėti ilgai, bet norėjau paskutinę sezono dieną pabrėžti būtent tai ir užbaigti tai su šypsena“, – teigė ispanas.

P.Laso išties turi pagrindo švęsti savo auklėtinių pasiekimus. Sezono eigoje strigusi komanda susiėmė lemiamu metu ir pasiekė Eurolygos sidabrą bei Ispanijos pirmenybių auksą.

Ispanas Madrido klubą treniruoja dar nuo 2011-ųjų, o solidūs rezultatai turėjo užtikrinti ir tolimesnę jo ateitį, tačiau tam kelią užkirsti gali netikėtos sveikatos problemos, sujaukusios jo gyvenimą.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
MISsMATCH