Šviežio oro gurkšnis Stambule: „Fenerbahče“ iš pralaimėjimų išbrido nugalėdama „Bayern“

FOTOGALERIJA (2)
Lapkričio 8 d. 21:44
N.De Colo pelnė 12 taškų (Scanpix nuotr.)

Stambulo „Fenerbahče“ (2/5) komanda nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje ir sužaidusi puikų ketvirtą kėlinį namuose 90:82 (18:15, 22:24, 21:23, 29:20) palaužė Miuncheno „Bayern“ (3/4).

Tris pirmuosius kėlinius kova buvo labai lygi ir nė viena komanda svaresnio pranašumo nei pora trapių taškų nesusikūrė.

Vis tik ketvirtajame „Fenerbahče“ ėmė judėti į priekį: Janas Vesely, Kostas Sloukas ir Nikola Kaliničius surengė spurtą (68:62), o po dar vieno J.Vesely metimo skirtumas tapo rekordinis šiame mače – 72:64.

Galiausiai dviženklį pranašumą (85:75) įgavusi Stambulo komanda pergalę savo rankose išlaikė iki pabaigos.

„Fenerbahče“ rungtynes laimėjo atkovojusi vos 19 kamuolių. Iš dviejų taškų zonos taiklumas siekė 67 proc. (20/30), trijų – 50 proc. (12/24), baudų – 93 proc. (14/15).

Prie pergalės 19 taškų pridėjo Derrickas Williamsas, 14 – Melih Mahmutoglu, 13 – Kostas Sloukas, 12 – Nando De Colo, 10 – Nikola Kaliničius (5 rez. perd.).

„Bayern“ 19 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Gregas Monroe, 14 taškų pridėjo ir tiek pat kamuolių kaip kolega sugriebė Vladimiras Lučičius, po 11 taškų surinko Maodo Lo ir Patteri Koponenas.