Su polėkiu Orlande siautęs L.Dončičius pasižymėjo juvelyriniu perdavimu

(3)
Kovo 2 d. 07:55
L.Dončičius vėl buvo universalus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę pasiekė Dalaso „Maverics“ (17/16) ekipa, išvykoje palaužusi Orlando „Magic“ (13/22) klubą – 130:124 (29:33, 32:25, 34:28, 35:38).

Nors mačo rezultatas sufleruoja intrigą, „Magic“ neturėjo daug šansų kabintis į rungtynes. Dar likus žaisti 5 minutes skirtumas siekė 18 taškų (120:102) bei aptirpo tik paskutiniais metimais.

Galingai sužaidęs Luka Dončičius per 37 minutes pelnė 33 taškus (7/12 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

Slovėnas jau septintame mače paeiliui nepalieka aikštelės nesumetęs bent trijų tritaškių. „Mavericks“ šioje atkarpoje skina pergales, o per dešimt pastarųjų mačų suklupo vos du kartus.

„Dažnai kartoji žaidėjams, kad negalima šokti į orą ir tik tada ieškoti sprendimų, tačiau Luka paneigia daugybę įprastų trenerių teorijų, todėl tiesiog atiduodame jam kamuolį ir paleidžiame nuo grandinės. Jis tiesiog atlieka neįtikėtinus dalykus“, – po mačo teigė „Mavericks“ strategas Rickas Carlisle‘as.

Tuo tarpu Orlando ekipoje ir toliau dominuoja Nikola Vučevičius – 35 minutės, 29 taškai (7/16 dvitaškių, 5/8 tritaškių), 15 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga.

Orlando gerbėjai gali pasidžiaugti nebent naujienomis dėl Aarono Gordono. Mėnesį po čiurnos patempimo nežaidžiantis puolėjas grįžo į treniruotes, nors ir nėra aišku, kada vėl galės išbėgti į aikštelę rungtynių metu.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 24 (6 atk. kam.), Kristapas Porzingis 17 (10 atk. kam., 3/10 tritaškių), Maximilianas Kleberas 13 (6 atk. kam.), Joshas Richardsonas (1/6 tritaškių) ir Trey‘us Burke po 11.

„Magic“: Nikola Vučevičius 29 (15 atk. kam., 8 rez. perd., 5/8 tritaškių), Evanas Fournier 26 (5 atk. kam., 5/8 tritaškių), Michaelas Carteris-Williamsas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Terrence‘as Rossas (3/10 tritaškių) po 18.