Š.Jasikevičius prieš Eurolygos startą: dabar pamatysime, ką galime, o ko ne

VIDEO interviu (23)
Spalio 3 d. 12:03
Š.Jasikevičius nemano, kad „Baskonia“ yra neparanki (BNS nuotr.)
Š.Jasikevičius nemano, kad „Baskonia“ yra neparanki (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis
Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ artėja prie Eurolygos starto – jau penktadienį namuose bus priimama Vitorijos „Baskonia“ ekipa.

Prieš rungtynes „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius pasidalino mintimis apie artėjantį mačą?

„Visi žaidėjai yra sveiki. Sunku pasakyti, kiek arti norimos formos esame. Keliose pirmose LKL rungtynėse atrodėme visai normaliai, bet čia yra visai kita situacija, visai kitas lygis. Nelabai ką galiu pasakyti. Aišku, laukiame rytojaus, būtent tą ir pažiūrėsime, kaip atrodome tikrai gerų komandų fone. Įdomu, ką mes galime, ko mes negalime, kaip susitvarkysime su situacija ir jauduliu“, – teigė strategas.

– „Baskonia“ jau turėjo gerų testų, kokį jie įspūdį jie paliko?

– Gerai, daugiau mažiau žaidžia kaip visada. Labai svarbu greitas puolimas, tritaškiai. Visada prieš tokias komandas svarbu nepraleisti greitų taškų. Tiek Henry, tiek Shieldso, tiek Shengelia greitas puolimas, man yra vienas iš pagrindinių faktorių, jie įmes tuos lengvus taškus ar žais pozicinį puolimą. Tokiame žaidime mes, manau, turime daugiau šansų.

– Pierria Henry buvo ir „Žalgirio“ radare. Kuo tada traukė akį ir ką pridėjo „Baskonia“ žaidimui?

– Reikia suprasti, kas yra „Žalgirio“ radaras. Jei kažkada paklausėme, ar žaidėjas laisvas ir kokia jau kaina, agentas jau skelbia, kad klubas juo domisi. Mes agentus žinome, tave sudominus to agento žaidėjui jau žinai, kad viskas išeis į spaudą. Mums maloniau dirbti su agentais, kurie verčiasi tyliau, bet mums prioritetas juk yra žaidėjas, kokio jo reikia. Negaliu sakyti, kad kai kurie spaudai įvardinti žaidėjai yra „Žalgirio“ akiratyje. Jis, kaip žaidėjas, sudomino daug komandų, turėjo solidžius sezonus Bursoje ir Kazanėje. Jis paėmęs kamuolį gali daug ką nuspręsti. Tikiuosi, kad turėsime ties juo pagalbą, nes vienas prieš vieną sustabdyti yra labai sunku.

– Priekinėje linijoje įvyko daug pasikeitimų, bet idėjos išliko tos pačios?

– Nemanau. Mažiau centravimo, nes pagrindiniai aukštaūgiai, išskyrus Fallą, to nedaro. Shengelia kaip buvo vienas geriausių ketvirtų numerių Europoje, taip ir liko. Jo bėgimas į greitą puolimą pasiėmus kamuolį yra kažkas išskirtinio. Ta priekinė linija tikrai yra labai didelė, tačiau didžiausią grėsmę tikrai tik Shengelia sukelia.

– „Baskonia“ pastaruosius dvejus metus buvo neįveikta, ji kažkuo neparanki „Žalgiriui“?

– Nemanau. Dar teko peržiūrėti paskutines rungtynes Vitorijoje, kurias pralaimėjome. Daug kas susideda. Buvo daug ir gerų dalykų. Aišku, būtų malonu jau juos nugalėti.

– Kokia yra Alexo Perezo situacija?

– Gerai treniruojasi. Visada žaidėjui atėjus iš žemesnio lygio nereikia tikėtis ypatingų dalykų. Jie turi būti proceso dalis, tobulėti, įsilieti į komandą. Sezono metu tempti turi tie žaidėjai, kurie supranta sistemą, Eurolygos sistemą ir „Žalgirio“ arenos atmosferą bei yra prie jos įpratę. Žiūrėsime, kaip kas žais ir pasirinksime tuos, kurie tą vakarą bus geresni.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

23 komentarai
Naujausi komentarai (23)
Geriausiai ivertinti (23)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti