Pergalių neatnešę individualūs šou paliko turo MVP V.Micičiui

(1)
Gruodžio 3 d. 11:43
V.Micičius buvo arti trigubo dublio

Eurolygoje prabėgo vienuoliktasis turas, kurio MVP tapo buvęs žalgirietis Vasilije Micičius.

Stambulo „Anadolu Efes“ lyderis surinko 31 naudingumo balą ir nukalė pergalę prieš Pirėjo „Olympiacos“ klubą (82:71).

Serbas per 35 minutes pelnė 18 taškų (3/3 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 9 ir prarado 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, išprovokavo 6 pražangas bei pats 2 kartus pažeidė taisykles. Jam esant aikštėje „Anadolu Efes“ varžovus pranoko 11 taškų skirtumu.

V.Micičius Eurolygos turo MVP tapo dešimtąjį kartą savo karjeroje, pasivydamas Mike’ą Jamesą ir Mirsadą Turkčaną. Daugiau tokių apdovanojimų turi tik Nando De Colo (16) ir Shane’as Larkinas (14).

Įdomu tai, kad produktyvesnius pasirodymus surengė net trys žaidėjai, tačiau jie MVP tapti negalėjo dėl patirtų pralaimėjimų.

Lorenzo Brownas surinko 36 taškus ir 43 naudingumo balus, tačiau to neužteko, kad Tel Avivo „Maccabi“ nugalėtų Miuncheno „Bayern“ (89:98).

Pergalingais nevirto ir 37 Mathiaso Lessorto naudingumo balai, neleidę Belgrado „Partizan“ palaužti Valensijos „Valencia“ (96:100). Brandonas Daviesas surinko 33 naudingumo balus, bet jo atstovaujama Milano „AX Armani“ ekipa krito prieš Vitorijos „Baskonia“ (62:78).

Simbolinį penketą užbaigė Derrickas Williamsas, su 30 naudingumo balų nukalęs Atėnų „Panathinaikos“ pergalę Kaune.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros