Eurolygos lyderių mūšyje – atsilaikiusi „Anadolu Efes“ ir į pralaimėjimų seriją įklimpusi „Real“

(11)
Sausio 24 d. 23:49
Sh.Larkinas vėl dėjo pagrindus pergalei

Eurolygoje vyko turnyro lentelės lyderių kova, kurioje Madrido „Real“ (15/6) namuose 75:80 (20:20, 20:23, 15:16, 20:21) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (18/3) klubui ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės.

Stambulo ekipa taip dar labiau atsiplėšė nuo artimiausių oponentų, turėdama jau 3 pergalių pranašumą.

Rungtynės, kaip ir buvo galima numanyti, buvo atkaklios, o jei pirmoje jų dalyje situaciją labiau kontroliavo šeimininkai, tai vėliau kontrolę perėmė svečiai.

Vis tik likus beveik pusei paskutinio kėlinio „Anadolu Efes“ pranašumas buvo trapus (73:69) ir Facundo Campazzo dar pataikė iš toli – 72:73. Tiboras Pleissas po pertraukėlės atsakė tuo pačiu, o Shane’as Larkinas, vėl žaidęs fantastinį mačą, galutinai tvirtino pergalę „Anadolu Efes“ ekipai. Likęs F.Campazzo tritaškis nieko nebereiškė.

Sh.Larkinas prie pergalės pridėjo 32 taškus (5/6 trit.), T.Pleissas – 13, Rodrigue’as Beaubois ir Chrisas Singletonas (7 atk. kam.) – po 7.

„Real“ komandai 15 taškų pelnė Trey’us Thompkinsas, 13 – Sergio Llullas, 10 – F.Campazzo, po 8 – Rude Fernandezas ir Jordanas Mickey.

Rungtynėms teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška