Dramatišką „Real“ pergalę apkartino skausminga pagrindinio įžaidėjo trauma

VIDEO (7)
Gruodžio 10 d. 16:15
F.Campazzo patyrė traumą (Organizatorių nuotr.)

Ispanijos pirmenybėse Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ (10/1) namuose po pratęsimo 87:85 (16:22, 21:19, 12:13, 25:20, 13:11) pranoko Mursijos UCAM (5/6).

Pergalę Madrido komandai išplėšė Trey'aus Thompkinso tritaškis iki pratęsimo pabaigos likus 2 sekundėms. Amerikietis taip pat išplėšė Madrido komandai pratęsimą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, „Real“ neteko pagrindinio atakų organizatoriaus Facundo Campazzo. Argentinietis, verždamasis link krepšio, susižeidė čiurną ir kurį laiką nesikėlė nuo parketo. Aikštelę krepšininkas paliko tik padedamas komandos gydytojų.

J.Mačiulis per 16 minučių nepelnė nė taško (0/2 trit.), atkovojo kamuolį, po sykį prasižengė ir išprovokavo pražangą bei mačą baigė su 1 naudingumo balu.

Rezultatyviausiai „Real“ gretose žaidė 17 taškų surinkęs Jaycee Carrollas, 16 taškų pridėjo Luka Dončičius (7 atk. kam.). Pralaimėjusiems 19 taškų įmetė Charlonas Kloofas.