Universiados čempionai apsilankė ir Klaipėdoje (33)

Rugpjūčio 25 d., 00:40
lietuvos veliava
lietuvos veliava
Algirdas Auruškevičius

Tailande pasaulio studentų universiados krepšinio varžybų čempione tapusi Lietuvos rinktinė tęsia šventinį maratoną. Ketvirtadienio vakarą universiados čempionai praleido Klaipėdos "Pramogų banke", o vakar jie apsilankė "Time Team" būstinėje - ten, iš kur buvo išlydėti į Tailandą.

Susitikti su žiniasklaidos atstovais jie atvyko ištaikingu limuzinu.

Iš Gargždų kilęs komandos kapitonas M. Prekevičius sakė, kad iš universiados vyrai parsivežė gerų įspūdžių ir, svarbiausia, - aukso medalius.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas UAB "Mūsų laikas" valdybos pirmininkas R. Cibauskas, sveikinęs krepšininkus su gražiu laimėjimu, sakė: "Išlydėdami rinktinę į Tailandą minėjome, kad Klaipėdoje esame įrengę 22 lauko aikšteles. Iki mūsų magiško skaičiaus - 23 - trūko vienos aikštelės. Neabejoju, kad ji bus ir pavadinsime ją universiados čempionų vardu. Savo pažadą dėl poilsinės kelionės į užsienį taip pat tesėsiu. Pasitarę su žaidėjais nusprendėme, kad jiems priimtiniausias laikas pailsėti būtų kitų metų birželis."

REKLAMA

M. Prekevičius, atsidėkodamas verslininkui R. Cibauskui už paramą, įteikė jam iš Bankoko parvežtą suvenyrinį universiados aukso medalį.

Susitikime dalyvavo ir pergalės šventinio šurmulio mažai ragavęs J. Mačiulis. Žinia, jis tiesiai iš Tailando išskrido į Graikiją, kur atstovavo Lietuvos nacionalinei rinktinei Akropolio turnyre.

Šie metai J. Mačiuliui buvo patys "derlingiausi" - jis iškovojo net šešis apdovanojimus. J. Mačiulis tapo LKL čempionu, BBL vicečempionu, LKF taurės laimėtoju, su VDU ekipa tapo LSKL ir Europos čempionu bei pasaulio universiados aukso medalio laimėtoju.

Čempionų pasveikinti vakar atvyko ir Šilutės rajono meras V. Pozingis. Jis krepšininkams padovanojo didelį šampano butelį. "Žinau, kad jums dar ilgai teks švęsti, todėl manau, jog šis butelis pravers", - sakė V. Pozingis.

Kartu su meru iš Šilutės susitikti su čempionais buvo atvykusi ir vaikų grupė. Šie vaikai šiemet tapo Šilutės lauko aikštelių turnyro nugalėtojais ir neseniai lankėsi Prancūzijoje.

Po susitikimo su žiniasklaidos atstovais čempionai išvyko aplankyti lauko aikštelės prie E. Balsio menų gimnazijos. Ją krepšininkai atidarė prieš dvejus metus tapę pasaulio jaunimo čempionais. Krepšininkai išsivežė kamuolį su savo autografais ir slapčia paliko toje aikštelėje. Tačiau tą krepšinio vertenybę greitai "užpajamavo" du berniukai.

Po to čempionai išvyko į Gargždus, kur aplankė M. Prekevičiaus vardo aikštelę.

Vakarop čempionų laukė dar viena pramoga - iškyla laivu po Kuršių marias.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: atsakymai į patronų klausimus. Spausk ir žiūrėk >>

33 komentarai
Naujausi komentarai (33)
Geriausiai ivertinti (33)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti