Atsiprašome, tačiau laikinai šis puslapis neveikia

E.Atamanas: apie sulauktus grasinimus iš „Maccabi“ atstovo ir norą, kad į Eurolygą grįžtų rusų klubai VIDEO interviu(28)
2024.04.26 09:20

Eurolygoje Atėnų „Panathinaikos“ ekipa 95:79 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Po pergalės vėl garsiais pasisakymais pasižymėjo Atėnų komandos treneris Erginas Atamanas, kuris vėl turėjo priekaištų Eurolygai, bei teigė sulaukęs grasinimų.

„Labai keista, kai organizacija, kurią visada ginu išplatiną pranešimą, nukreiptą prieš mane ir teigia, kad kenkiu Eurolygos įvaizdžiui. Labai keista.

Jeigu kažką padarau ne taip, pakalbu su teisėjais ir viską išsiaiškinu. Kam reikia to pranešimo? Kam nuteikinėti žmones prieš mane?

Dabar, kai ėjau pro „Maccabi“ rūbinę, kažkas iš varžovų personalo, nežinau kas toks, nes neturėjo akreditacijos, sako: „Palauk, kol atvyksi į Izraelį. Pažiūrėsime, ką sionistai padarys tau.“ Palaukite, aš esu Erginas Atamanas – „Panthinaikos“ treneris, Turkijos nacionalinės rinktinės treneris, Turkijos pilietis. Jūs man negalite padaryti nieko“, – piktas buvo strategas.

Vėliau E.Atamanas dar kartą grįžo prie šios temos ir pasisakė, kad yra tiesiog už taiką, tačiau norėtų ir rusų klubų sugrįžimo į lygą.

„Dar kartą noriu kreiptis į žmonės, kurie bando nuteikinėti prieš mane Izraelį, sionistus. Aš nesu politikos žmogus, gerbiu „Maccabi“ organizaciją, poną Mizrahi. Esu sporto pasaulio atstovas iš Turkijos. Kaip teigė Ataturkas: „Taikos – mano šaliai, taikos – pasauliui“. Aš esu už taiką, tik tiek. Tikiu, kad „Maccabi“ tai supranta.

Jeigu norite daugiau iš manęs, laukiu kitais metais Rusijos komandų Eurolygoje, kadangi sportas Rusijoje neturi nieko bendro su karu. Kaip ir „Maccabi“, taip ir rusų klubai su tuo neturi nieko bendro. Nesu nusiteikęs prieš jokią šalį“, – mintis dėstė E.Atamanas.

Titulą ginanti Denverio ekipa įspraudė „Lakers“ į kampą (33)
2024.04.26 08:32

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ ekipa, kuri išvykoje 112:105 (23:33, 26:20, 34:22, 29:30) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ komandą.

Antrąją vietą konferencijoje užėmusi Denverio komanda serijoje pirmauja 3:0 ir jau kitame mače gali eliminuoti „Lakers“ iš atkrintamųjų varžybų.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Nuggets“ surengė lemtingą spurtą ir likus žaisti 2,5 minutės jau pirmavo 15 taškų – 104:89. Stebuklo šeimininkams sukurti nepavyko ir Denverio komanda šventė pergalę.

„Nuggets“ ekipoje nebuvo vieno ryškaus lyderio, tačiau net 4 žaidėjai pasiekė 20 pelnytų taškų ribą.

Rezultatyviausiai žaidė Aaronas Gordonas, įmetęs 29 (15 atk. kam.) taškus, Nikola Jokičius surinko 24 (15 atk. kam., 9 rez. per.), Jamalas Murray’us – 22 (9 rez. per.), Michaelas Porteris – 20 (10 atk. kam.).

Los Andželo ekipai rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas LeBronas Jamesas per 42 minutes pelnė 26 taškus (11/14 dvit., 1/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Anthony Davisas pralaimėjusių gretose fiksavo dvigubą dublį – aukštaūgis pelnė 33 taškus (14/23 metimai) ir atkovojo 15 kamuolių.

Be taškų šiame mače liko vienas iš „Lakers“ lyderių D’Angelo Russellas, kuris per 24 minutes aikštėje prametė visus 7 metimus „iš žaidimo“.

„Lakers“: Anthony Davisas 33 (15 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (9 rez. per.), Austinas Reavesas 22 (8/17 metimai), Spenceris Dinwiddie 8 (0/3 trit.).

„Nuggets“:Aaronas Gordonas 29 (15 atk. kam.), Nikola Jokičius 24 (15 atk. kam., 9 rez. per.), Jamalas Murray’us 22 (9 rez. per.), Michaelas Porteris 20 (10 atk. kam.).

Pusšimtį taškų sukratęs J.Embiidas padėjo „76ers“ pasiekti pirmą pergalę serijoje (6)
2024.04.26 08:13

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače pergalę iškovojo Filadelfijos „76ers“ ekipa, kuri namie 125:114 (27:29, 28:29, 43:27, 27:29) nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus.

Pirmuosius du serijos mačus Niujorke buvo laimėjusi „Knicks“, tad Filadelfijos klubas tik sušvelnino serijos rezultatą – 1:2.

Dar prieš pertrauką „Knicks“ buvo priekyje (58:55), tačiau fantastiškai trečią ketvirtį sužaidusi „76ers“ susikūrė dviženklę persvarą (98:85), kurią išlaikė ir ketvirtojo kėlinio metu.

Fenomenalų pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Joelis Embiidas – aukštaūgis per 41 minutę pelnė 50 taškų (8/12 dvit., 5/7 trit., 9/11 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Skausmus vis dar jaučiantis J.Embiidas itin svarbus buvo trečiajame kėlinyje, per kurį šeimininkai ir atitolo. NBA žvaigždė pataikė visus 4 tritaškius ir surinko 18 taškų.

Vis tik Filadelfijos komandos žvaigždė išsiskyrė ne tik rezultatyviu, bet ir itin šiurkščiu žaidimu.

„Jie norėjo į seriją įnešti daug fiziškumo. Mes parodėme, kad taip pat galime žaisti fiziškai“, – kalbėjo J.Embiidas.

Be J.Embiido Filadelfijos komandoje 50 taškų ribą atkrintamosiose peržengę yra tik Allenas Iversonas bei Billy Cunninghamas.

Pralaimėjusių gretose ryškus buvo Jalenas Brunsonas – gynėjas per 45 minutes įmetė 39 taškus (10/20 dvit., 3/7 trit., 10/12 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„76ers“:Joelis Embiidas 50 (13/19 metimai), Tyrese’as Maxey 25 (7 rez. per.), Kelly Oubre 15 (7 atk. kam.), Cameronas Payne’as 11.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 39 (13 rez. per.), Joshas Hartas 20 (4/8 trit.), O.G.Anunoby 17 (3/4 trit.), Isaiah Hartensteinas 14.

„Magic“ pasiekė didžiausią pergalę atkrintamosiose klubo istorijoje (0)
2024.04.26 08:52

Triuškinamą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje pasiekė Orlando „Magic“ ekipa, kuri namie 121:83 (31:21, 30:24, 35:16, 25:22) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus.

Vis tik Klivlando ekipa buvo laimėjusi pirmuosius du serijos mačus namuose, tad „Magic“ tik sušvelnino rezultatą – 1:2.

Nugalėtojams Paolo Banchero per 29 minutes pelnė 31 tašką (9/17 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Nėra, ko per daug džiaugtis. Žinome, kad turime tą patį pakartoti šeštadienį. Aišku didžiuojamės tuo, ką pavyko padaryti šiandien. Mūsų komandai svarbu iškovoti pirmąją pergalę atkrintamosiose, tačiau norime laimėti visą seriją“, – kalbėjo P.Banchero.

Tai buvo didžiausia Klivlando komandos nesėkmė atkrintamosiose klubo istorijoje ir tuo pačiu didžiausia „,Magic“ pergalė.

Orlando klubas apskritai pergalę atkrintamosiose pasiekė pirmą kartą nuo 2020 metų, o namie „Magic“ žaidėjai buvo laimėję tik 2011 metais.

„Magic“: Paolo Banchero 31 (14 atk. kam.), Jalenas Suggsas 24 (9/11 metimai), Franzas Wagneris 16 (8 rez. per.), Markelle Fultzas 11, Cole’as Anthony 10.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas (5/13 metimai) ir Jarrettas Allenas (8 atk. kam.) po 15, Donovanas Mitchellas 13 (7 rez. per.), Evanas Mobley 10 (0/3 trit.).

Antrą kartą baskus įveikęs „Real“ – per žingsnį nuo finalo ketverto (16)
2024.04.25 21:30

Eurolygoje ir antrąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes pralaimėjo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa.

Lietuvio klubas išvykoje 90:101 (21:23, 19:23, 23:28, 27:27) turėjo pripažinti Madrido „Real“ krepšininkų pranašumą.

Pirmąjį mačą, kuris taip pat vyko Madride, titulą ginanti „Real“ laimėjo užtikrintai (90:74), tad serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:0 ir jau kitame mače Vitorijoje gali pačiupti bilietą į finalo ketverto varžybas.

Vitorijos klubui ir šiame susitikime negalėjo padėti vienas iš komandos lyderių Chima Moneke.

Susitikimą tolimu metimu pradėjo Matthew Costello (3:0), o netrukus tritaškį pridėjo ir Nikos Rogkavopolous – 6:0. Pirmuosius šeimininkų taškus pelnė Mario Hezonja (2:6), o netrukus „Real“ lygino rezultatą – 6:6. Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis (11:11), o Madrido klubą itin tolimu tritaškiu į priekį vedė M.Hezonja – 14:11. Skirtumą padidino Facundo Campazzo (16:11), tačiau geras T.Sedekerskio ir Sanderio Raieste žaidimas leido baskams priartėti (17:18), o Vanja Marinkovičius išvedė į priekį svečius – 19:18. Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Real“ – 23:21.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis tritaškiais Madrido komandos pranašumą didino Sergio Llullas (31:24), bet tolimu metimu atsakė ir Markusas Howardas – 27:31. Šeimininkus truktelėjo Gabrielis Deckas (35:27), o Vincentas Poirier kūrė dviženklį pranašumą – 37:27. Svečiams taškus rinko T.Sedekerskis ir V.Marinkovičius (32:37), o po Chriso Chiozzos tritaškio komandas skyrė du taškai – 37:39. „Real“ vėl didino atotrūkį (43:37), o po dviejų kėlinių Eurolygos čempionai buvo priekyje 46:40.

Po pertraukos Walteris Tavaresas padidino Madrido komandas pranašumą iki 8 taškų (51:43), bet taškus su pražanga rinko Vanja Marinkovičius – 46:51. Toliau siautulį tęsė Madrido ekipos įžaidėjas F.Campazzo (56:47), bet dvitaškiu atsakė T.Sedekerskis – 49:56. M.Howardas dar labiau mažino atsilikimą (54:58), tačiau tikslūs buvo F.Campazzo ir G.Yabusele – 63:54. Madrido klubas dar labiau didino atotrūkį (70:57), o po trijų ketvirčių turėjo 11 taškų persvarą – 74:63.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis Madrido krepšininkai atsakė paskutinius klausimus ir antrajame serijos mače. Po S.Llullo tritaškio komandas jau skyrė 16 taškų (79:63), o G.Deckas skirtumą didino dar labiau – 82:63. Rungtynių pabaigoje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo M.Hezonja ir buvo išvarytas iš aikštės, tačiau baskams realios intrigos atgaivinti nepavyko ir pergalę šventė šeimininkai – 101:90.

T.Sedekerskis per 31 minutę pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, sykį buvo blokuotas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose spindėjo F.Campazzo – argentinietis pelnė 24 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Real“:Facundo Campazzo 24 (33 naud. bal.), Guerschonas Yabusele 16 (5 atk. kam.), Sergio Llullas 13 (3/5 trit.), Walteris Tavaresas (9 atk. kam.), Gabrielis Deckas ir Vincentas Poirier (7 atk. kam.) po 10.

„Baskonia“:Vanja Marinkovičius 20 (24 naud. bal.), C.Milleris-McIntyre’as 13 (8 rez. per.), Markusas Howardas 12 (3/8 trit.), Matthew Costello 10 (4 atk. kam.), Nikos Rogkavopolous ir Tadas Sedekerskis (6 atk. kam.) po 9.

Tikslumo stokojęs D.Tarolis pergalingai startavo Rumunijos pusfinalyje P.Petrilevičius pergale pradėjo paguodos kovas(1)
2024.04.25 20:55

Rumunijos čempiono pusfinalio seriją iki trijų pergalių sėkmingai pradėjo Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM komanda.

Lietuvio klubas namie 79:73 (21:16, 23:23, 15:20, 20:14) įveikė Voluntario CSO krepšininkus.

D.Tarolis per 24 minutes pelnė 12 taškų (3/10 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį buvo blokuotas, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojams Nicolae Nicolescu įmetė 13 taškų (5/6 metimai), Voluntario komandai Trevonas Allenas surinko 21 (3/7 trit.).

Rumunijos čempionate vykdomos rungtynės ir dėl 5–8 vietų ir jose Pauliaus Petrilevičiaus atstovaujamas Bukarešto „Rapid“ klubas 80:70 (17:17, 19:16, 18:14, 12:19, 14:4) per pratęsimą nugalėjo to paties miesto „Dinamo“ komandą.

P.Petrilevičius per 20 minučių, pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 6/7 baud.), atkovojo ir prarado po 3 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams Toarlynas T.Fitzpatrickas įmetė 18 taškų (11 atk. kam.), pralaimėjusiems – Andrei Mandache surinko taip pat 18 (6 atk. kam.).

K.Slouko užkurta „Panathinaikos“ revanšavosi „Maccabi“ ir išlygino serijos rezultatą (108)
2024.04.25 20:45

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą.

Ergino Atamano auklėtiniai namie 95:79 (20:28, 31:11, 20:21, 24:19) palaužė Tel Avivo „Maccabi“. Serijoje iki trijų pergalių lygu – 1:1. Trečiasis mačas antradienį vyks Belgrade.

„Maccabi“ neturėjo savo esminio lyderio Wade‘o Baldwino.

Kostas Sloukas pelnė 29 taškus (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 perdavimus ir rinko 28 naudingumo balus. Graikas gerino karjeros rezultatyvumo rekordą, kuris siekė 26 taškus.

Lietuvis per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, provokavo pražangą, sykį prasižengė ir rinko 4 naudingumo balus.

„Maccabi“ uždavė kiek geresnį startą rungtynėms (8:4), nors Kendrickas Nunnas tritaškiu skirtumą mažino iki minimalaus – 7:8. Būtent jis ir Marius Grigonis išvedė į priekį „Panathinaikos“ (14:12), bet svečiai atsakė spurtu 7:0. „Maccabi“ laikėsi priekyje, dar dvitaškį pridėjo ir Jasielis Rivero (25:16), būtent jo metimas po pirmo kėlinio leido „Maccabi“ pirmauti 28:20.

PAO 5:0 pradėjo antrąjį kėlinį, nors Tamiras Blattas su Joshu Nebo turėjo atsaką – 33:28. Kostas Sloukas vėl bandė naikinti deficitą, kol galiausiai būtent jis lygino rezultatą – 38:38. Netrukus jis dar pridėjo tritaškį (41:38), o „Panathinaikos“ perėmė iniciatyvą. Pataikė Ioannis Papapetrou, vėliau – Mathiasas Lessortas, tad skirtumas buvo jau dviženklis – 48:38. Po antrojo ketvirčio šeimininkai pirmavo 51:39.

PAO naudojosi tuo, kad „Maccabi“ puolimas strigo – 56:39. Lorenzo Brownas po trijų minučių nutraukė taškų badą, tačiau „Maccabi“ sunkiai artėjo ir situaciją toliau kontroliavo šeimininkai – 67:51. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo užtikrintai – 71:60.

Skirtumas vienu metu tirpo vis labiau. Antoniusas Clevelandas darė savąjį darbą (70:75), tačiau I.Papapetrou svarbiais taškais stabilizavo PAO padėtį – 82:70. K.Sloukas pelnė dar du svarbius taškus (84:70), o žaisti liko pusketvirtos minutės. K.Sloukas toliau rodė lyderystę ir į pergalę PAO nužengė užtikrintai.

Gale rungtynių, likus 57 sekundėms, Joshas Nebo buvo išvarytas iš aikštės, kai gavo techninę pražangą. Nesportinę jis užsidirbęs buvo anksčiau.

„Panathinaikos“: Kostas Sloukas 29 (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), Ioannis Papapetrou 15 (4/7 trit.), Kostas Mitoglou 14 (6 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 11 (8 atk. kam., 22 n.b.), Kendrickas Nunnas 10.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18 (6 rez. perd.), Antoniusas Clevelandas ir Jake‘as Cohenas – po 12, Tamiras Blattas 11 (6 rez. perd.), Jasielis Rivero 9.

„Jurbarkas-Karys“ – per žingsnį nuo NKL trofėjaus (9)
2024.04.25 20:15

Įspūdingas Tomo Delininkaičio pasirodymas trečiajame „7bet-NKL“ finalo susitikime padėjo „Jurbarkui-Kariui“ namuose 93:76 (22:14, 27:23, 24:18, 20:21) pervažiuoti „Kretingos“ krepšininkus.

Dėl čempionų trofėjaus besikaunantys lygos debiutantai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtoji komandų dvikova sekmadienį grįš į Kretingą.

Tai buvo pirmoji „Kretingos“ nesėkmė išvykoje, iki šiol Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai svečiuose buvo triumfavę visus 8 kartus. Savo tvirtovėje jų rezultatas yra 1-4.

Delininkaitis per 27 minutes pelnė 24 taškus (3/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Prasidėjus rungtynėms šeimininkai diktavo žaidimo taisykles ir ištiksėjus 6 mačo minutėms susikrovė dviženklę persvarą (16:4).

Nors svečiams pavyko nukirpti turėtą deficitą iki 5 taškų (22:27), jurbarkiečiai susigrąžino dvikovos kontrolę ir surengę 9:0 atkarpą dar labiau atitrūko trečiojo ketvirčio pradžioje – 54:37.

Po ilgosios pertraukos gazo pedalo neatleidę ir tritaškiais bei baudų metimais taškus rinkę „Jurbarko-Kario“ krepšininkai pradėjo triuškinti varžovus ir dėjo labai tvirtą žingsnį pergalės link – 73:55.

Lemiamame ketvirtyje pranašumo nebeiššvaistęs „Jurbarkas–Karys“ šventė užtikrintą pergalę.

Jurbarko komandai Ignas Juškevičius per 22 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 20 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 24 (4/4 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Aidas Kavaliauskas 14 (2/5 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis (3/7 trit., 4 kld.) ir Ignas Juškevičius (6/9 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam., 28 naud.) po 13, Vytautas Šarakauskas 10 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Kokoška 7 (1/5 trit., 8 atk. kam.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 20 (6/11 dvit., 5/5 baud.), Mantas Ruikis 15 (5/9 dvit., 1/9 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Edgaras Danys 13 (4/6 dvit., 3 per. kam.), Nojus Pabrieža 10 (6/6 baud.), Rytis Zabita 9 (7 atk. kam.).

Prieš antrąjį mačą – trys klaustukai „Fenerbahče“ stovykloje (3)
2024.04.25 19:25

Stambulo „Fenerbahče“ komanda laukia antrojo mūšio Eurolygos ketvirtfinalyje su Monako „AS Monaco“ ekipa, o prieš tai Šarūnas Jasikevičius turi galvos skausmo.

Vis dar neaišku, ar žais Jonathanas Motley, taip pat klaustukai pakibę ties Scottie Wilbekinu ir Tariku Biberovičiumi. Jie susižeidė pirmosiose serijos rungtynėse.

Iki tol S.Wilbekinas spėjo pelnyti 7 taškus per 13 minučių, o T.Biberovičius įmetė 2 per 14 minučių.

Šiame sezone J.Motley per 20 minučių pelno 11,8 taško, atkovoja 4,3 kamuolio bei renka 12,8 naudingumo balo.

S.Wilbekino statistika per 24 minutes siekia 13,1 taško, 2,2 atkovoto kamuolio, 3,3 rezultatyvaus perdavimo bei 12,7 naudingumo balo.

T.Biberovičius per 16 minučių meta po 7 taškus, atkovoja 1,9 kamuolio ir renka 5,5 naudingumo balo.

„Barcelona“ akiratyje – Ch.Moneke ir J.Hernangomezas (5)
2024.04.25 16:05

Barselonos „Barcelona“ komanda kitą sezoną norėtų sustiprinti savo puolėjų grandį.

Katalonijos naujienų kanalas „ElNacional.cat“ skelbia, kad ekipos akiratyje yra ChimaMoneke ir JuanchoHernangomezas.

28 metų 206 cm ūgio ispanas domino katalonus ir praėjusią vasarą, bet pasirašė dvejų metų sutartį su Atėnų „Panathinaikos“. Tiesa, Graikijos klube rungtyniauja blankiai ir galbūt vasarą paliks šią šalį.

„Barcelona“ gretose žaidžia Juancho brolis Willy Hernangomezas.

J.Hernangomezas per 17 minučių Eurolygoje įmetė 4,1 taško, atkovoja 3,7 kamuolio ir renka 5,9 naudingumo balo.

Tuo tarpu Vitorijos „Baskonia“ atstovas Ch.Moneke per 25 minutes pelno 13,6 taško, sugriebia 6,6 kamuolio, atlieka 1,4 rezultatyvaus perdavimo, perima 1,1 kamuolio ir renka 18,3 naudingumo balo.

R.Šmito paslaugomis susidomėjo ir „Valencia“ (26)
2024.04.25 15:53

Valensijos „Valencia“ komanda nusitaikė į Kauno „Žalgirio“ puolėją.

„Cope.es“ skelbia, kad „Valencia“ norėtų matyti Rolandą Šmitą savo sudėtyje, kuris padėtų komandai užpildyti vietinio žaidėjo kvotą, nes dar būdamas 17-os išvyko į Ispaniją ir penkerius metus praleido Fuenlabrados klubo sistemoje.

Latvis dar turi sutartį su „Žalgiriu“, bet joje yra numatyta išpirkos galimybė.

Kol kas neaišku, kas kitą sezoną treniruos „Valencia“ ir pati komanda dar nežino, kuriame turnyre rungtyniaus – Eurolygoje ar Europos taurėje.

Prieš kelias dienas Prancūzijos žiniasklaida pranešė, kad R.Šmitas domina Monako „AS Monaco“ komandą.

28 metų 208 cm ūgio R.Šmitas Eurolygoje per 23 minutes įmesdavo 10,5 taško, atkovodavo 4,3 kamuolio, atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,5 naudingumo balo.